Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól tudja egy terhességi...

Mikortól tudja egy terhességi teszt 100%-san kimutatni, hogy terhes valaki?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy kezdetben negatív a teszt? Gondolom ez nem jellemző, ugye?

2014. szept. 5. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján már nagy valószínűséggel kimutatja.
2014. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:-(((
2014. szept. 5. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már késik a menzesz, akkor már kimutatja. Kivétel ha abban a ciklusban valamiért később volt a peteérés.
2014. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, ne gondoljatok paranoiásnak :-D, de mivel nekem gondjaim voltak nőgyógyászai értelemben én 2012-től folyamatosan jegyzetelem mikor jött meg.


Bedobtam egy excelben és SOHA, de SOHA az életben az elmúlt 2 és fél évben nem jött meg később, mint 28 nap.


2012 január óta a maximum a 28 nap...de sokkal jellemzőbb, hogy 24-26 napra jön meg. Ritka a 28 nap...mindig rövidebb inkább.


Most a ciklus 32. napján vagyok...


Nagyon érdekes...de mondjuk a háttértörténetemet ismerve előbb tudom elképzelni, hogy klimaxolok, mint hogy terhes vagyok :-)...2 endos, miómás műtét után...


Felettébb furcsa, de várjuk ki a végét...


Azért lehet veszek mégegy tesztet, hogy reggel is megnézzem :-).


Azért drukkoljatok, hátha csoda történt :-)

2014. szept. 5. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne excelben jegyzetelj, hanem tölts le telefonra mensi alkalmazást vagy itt a ciklus.hu-n irogasd az adataidat. Sokkal pontosabb és nem kell számolgatni
2014. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba nekem tavaly azt mondták, hogy az elmaradástól számított 11. napon már a valós helyzetet mutatja.
2014. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Megjött sajnos :-(

2014. szept. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!