Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fognak megvizsgálni? Más...

Hogy fognak megvizsgálni? Más is járt így?

Figyelt kérdés
Kb 3 órája kiment a bokám. Nagyon fáj. Még haza tudtam botorkálni. Viszont már csak segítséggel tudok kimenni wcre is. 26 hetes terhes vagyok. Ilyenkor nem lehet röntgenezni. Honnan tudják majd,hogy mennyire komoly? Délelőtt megyek a kórházba.

#terhesség #Boka rándulás/ficam
jan. 6. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Hú, tesómnak pont ez volt, de már nem emlékszem, hogy. Azt tudom, hogy ilyen nem jut eszembe a nevét kellett rátepőzárazni a lábára. Végig hordta, még szülés után is néha.
jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm. Esetleg azt nem tudod,hogyan vizsgálták meg?
jan. 6. 23:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnak terheseknek is röntgent.
jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarok most linkhegyeket idemásolni. Gugliba írd be: röntgen terhesség alatt. Egy halom találatot kapsz, magyarázatokkal. A végső döntés pedig annak az eü. intézménynek a kezében van, ahová majd menni fogsz. Azt ott tudják, hogy náluk mi a protokoll.
jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet röntgenezni, főleg a bokádon. Ólomköpenyt adnak akkor is ha nem vagy terhes.
jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm így járt, röntgenezték is (makk egészséges gyereke született), rögzítő volt rajta talán 4 hétig, aztán fásli egy darabig.
jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Arra írtam, hogy nem emlékszem. Aztán úgy rémlett, hogy igen, de most megkérdeztem és azt mondta, hogy nem engedte. Szóval gondolom, csináltak volna, ha hagyja.

#1

jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Röntgenezni lehet, kapsz ólomköpenyt. A röntgen gép celzottan oda húzható a karral, ahol szeretnék a vizsgálatot.
jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Okes. Fogorvos pl nem csinálta meg. Az ékszereket le kell venni a röntgenhez?
jan. 7. 00:27
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Milyen ékszer van a bokadon?
jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!