Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 nap van mestruacioig digitál...

3 nap van mestruacioig digitális teszt 3 hetes terhességet mutatat és a többi hagyomanyos is december 11 volt utolsó mens 4 napja pisilés után a wc papíron egyhe barnazasom van kicsit görcsök majd elmúlik volt így már valaki?

Figyelt kérdés
jan. 8. 13:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Időpontok február 5 re van ..

Szedtem elevit babatervez

Most szedemem elevit 1 és folsav 4 éve próbálkozunk

jan. 8. 13:19
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy kemiai lesz es meg fog jonni.
jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom remélem H nem minden nap csináltam.tesutet az elmúlt 1 hétben és mind pozitív ráadásul a digitális is kimutatta imatkozom 🙏
jan. 8. 13:46
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

A kémiai terhességet is kimutatja a teszt.

Ilyenkor nem tudsz sokat tenni csak várni még egy pár napot, hogy biztosan nem jön-e meg.

jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát a barnázás ha napok óta tart tuti nem normális, esetleg nincs nőgyógyászod aki írna fel progeszteront?
jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha még tart a barnázás akkor én bizony orvoshoz fordulnék.
jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Holnap szerintem meglatogatom a nőgyógyászt van idopontom de maganrendelest tart igazából nem folyamatosan jön a Barnabás egy nap egyszer van amikor elmúlik vissza jön
jan. 8. 14:13
 8/29 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz ahogy tudsz, lehet progira van szükséged.

Az hogy 3 hetet ír a teszt semmit nem jelent. Előfordulhat hogy korábban volt peteérésed. Nekem a fiam 1,5 héttel hamarabb fogant mint ahogy a nagykönyv szerint lehetett volna.

jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hogy érted lehet hogy nagyobb terhességem vagy nem értem neharagudj
jan. 8. 19:57
 10/29 anonim ***** válasza:

Milyen teszttel teszteltél? Mikor ovuláltál? 3 hetet ír a digitális nemvárt elött? Nekem nem várt elött 1 nappal 1-2 hetet írt. Ha 3at ír akkor az szerintem lehet több is.

#új kommentelő vagyok.

jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!