Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes terhes vagyok, minden...

16hetes terhes vagyok, minden informaciot szivesen vennek, hogy itt Angliaba mire jogosult az ember? Pl:szules elott, alatt, es utan stb. Koszonom a segitseget.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


En londoni vagyok, es kicsivel jarok csak elotted :)(23 hetes vagyok).

Mire vagy pontosan kivancsi ??? Pl.: "gyesre" v. allami tamogatasra?

Hat a korhazi szolgaltatasok ingyen vannak, de gondolom ezt mar tudod, es nyilvan sem boritekozas, sem ilyesmi nincs.


Inkabb megvarom mig megirod h. mi erdekel mert ugy kicsit konnyebb :)


x

2009. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem az érdekelne, hogy kapnak-e ott is a leendő kismamák információs csomagot mint itthon. Olyat amiben információs anyagok mellett termékminták is szerepelnek. Ilyen promóciós csomag is egyben.


Valamint Angliában a kismamák honnan kapnak ill. szerezhetnek információt, marketinganyagokat az őket érdekelhető termékekről, szolgáltatásokról, stb.


Van egy itthon is nagyon friss termék és találmány ami a terhes nőknek nagyon hasznos dolgok lehet.

Mo.-on minden terhes nő információs csomagjában ott van ennek a szórólapja.

Angliában is a hasonló utat keresem ennek a terméknek. Ez a legjobb direkt népszerűsítés.

Ha bárkinek bármilyen ötlete van, hogy ennek a terméknek a híre, hogyan juthat el leghatékonyabban az angliai áldott állapotban lévő nőkhöz kérem írja meg nekem ötletét!

E-mail cím a honlapon! www.pregnant-chair.com

2009. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia X!Igen ezekre.Meg mindenre ami eszedbe jutNorthwick Parkba tartozom,de Busheyba lakom es dolgozom.Nem valami szimpi korhaz.Koszonom a segitseged!
2009. jan. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!