Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit hízik az ember kb a...

Mennyit hízik az ember kb a terhessége 3. hónapjára? Létezik hogy terhes vagyok, ha nincsenek tüneteim és menstruálok? Júniusban 4 napot késett a menstruációm, azóta pontosan megjön. :S

Figyelt kérdés
Olvastam valamelyik nap az egyik újságban, hogy terhességi tünetek nélkül, havi menzesszel terhes volt az egyik lány.
2011. szept. 8. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Uncsom felesége pont így volt. Mire orvoshoz ment már 10 hetes volt.
2011. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tuti hogy nem vagy terhes csinálj tesztet, 100ból 1 jár ugy
2011. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mivel a baba ekkorra még nagyon pici, a hízás mértéke max. 1, esetleg 2 kiló... de sokan még ennyit se híznak, esetleg fogynak is.. Ebből még nem következik, hogy terhes vagy.

Ritkán megesik, hogy az első hónapokban a nő menstruál, míg terhes, de ez tényleg ritka!

A tünetek megléte ill. nem léte se biztosíték semmire! Legegyszerűbb, ha veszel egy tesztet és megcsinálod! Esetleg menj orvoshoz, ill. laborba...

2011. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
amikor júniusban késett pánikba estem, elkezdtem olvasni, hogy mik a terhesség első tünetei.. hányinger, vizelési inger.. stb. és hirtelen elkezdtem produkálni a tüneteket. majd elmondtam a bnőmnek mi a helyzet megnyugtatott és rá fél órára más megjött. bemagyaráztam magamnak, de azóta nincs semmilyen tünetem.. nem vagyok érzékeny a szagokra semmi hányinger, tényleg semmi! és 1kg-o0t híztam június óta. nem akarok még gyereket !!! =//
2011. szept. 8. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:
:) Figyelj! tünetek nélkül is lehet terhes az ember, szóval erre kár adni! Én csak tudom, 4 teljesen tünetmentes terhesség után :) De: ha mégis parázol, a teszt bőven kimutatná, ha terhes vagy. Kár olyanon idegeskedni, aminek egyszerű megoldása is van. Ha mégis beleesel abba a minimális százalékba, akinél minden összejön (1:10000-hez!kb.), akkor meg már nem igazán tehetsz mást, mint vállalod a baba kihordását... De nem hinném, hogy így jártál!!!
2011. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
eddig bármelyik ismerősömet megkérdeztem, azt mondták, hogy 1% esélye sincs annak, hogy terhes lennék. úgy tudom h az ovuláció utáni 2 nap után... nagyon kicsi az esélye a teherbe esésnek. tévedek? vagy hogy van ez?
2011. szept. 8. 18:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Épp akkor elég nagy. de ha védekeztél, azóta rendszeresen megjön, nem igazán van esélye a terhességek. Mondom, vegyél tesztet és kiderül!
2011. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
védekeeztünk.. a gumi elszakadt de a feltétel utáni 5. percben kb. mi ezt észrevettük és kicseréltük. nem volt még nedves a párom pénisze...
2011. szept. 8. 18:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, én úgy tudom, hogy ha valaki terhesen menstruál, akkor annak nem olyan mértékű és mennyiségű a vérzése. Szóval szerintem biztos nem vagy az! Mondjuk én megértelek, mert én is ilyen nagyon parázós típus vagyok, de szerintem nyugi!!!
2011. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy nyugtatni próbálsz és hogy elmondtad te is parázós vagy. sokat segít :)) az a baj hogy betudok magyarázni magamnak dolgokat, de nemtudom hogyan terelhetném el a figyelmemet. :S
2011. szept. 8. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!