Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik dohányoztak hány hétre...

Akik dohányoztak hány hétre szültek?

Figyelt kérdés
jan. 9. 01:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod, hogy a terhesség alatti dohányzás miatt nem csak a koraszülés kockázata nő, hanem más idegrenszeri és egyéb szervi károsodások is előfordulhatnak akár időre született gyereknél is! És nem csak születéskor, később is kialakulhat. Aztán szegény teremtés egész életében hordozhatja a terhet amit raksz rá. Gondoltam szólok.
jan. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Húgomnak mindhárom császár volt. Annak szabott ideje van,talán a 38. héten volt neki mindhárom. De egyre kisebbek lettek a gyerekek. A harmadik olyan pici volt,hogy alig mertük megfogni. Talán 2.8 vagy 2.6? Kis pici rövid baba...


Valószínűleg nem véletlenül volt az,hogy az első 4 kg körül volt, a második 3.5, a harmadik meg csak 2.8.


Pedig normál esetben nő a babák súlya,vagy legalább stagnál,ahogy születnek sorban. Ha egészségesek természetesen.

jan. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Pontozzatok le...

Első gyerek termín után egy héttel 4500 grammal született,

Második gyerek 4000 grammal született termín után pár nappal.

Mindkettővel pár szál cigit szívtam el naponta.

jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
3-as, de nem zavart, hogy mérgezed folyamatosan őket? Ezt nem tudom megérteni, valakinek ennyire nem fontosak a gyerekek, akkor minek?
jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3!

Hidd el meg is tesszük. Ennyire akaratgyenge nem lehetsz...mert máson nem múlik.

Játszol a saját gyerekeid egészségével, meg sem érdemled őket.

Első terhességem előtt napi 2 doboz cigit szívtam el. Miután megszületett rá pár hónapra gyújtottam rá újra, napi pár szálat szívtam.

A második után rá sem gyújtottam, gyűlöltem amikor azt mondták a lányaim hogy anya büdös vagy

jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Van egy baratnom, kioktat, keretlen terhes tanacsokat osztogat ugy, hogy vegigdohanyozta a terhesseget. Vasarnapra van kiirva, meg mindig szivja. Tok mindegy, hogy napi 20 vagy 2 szallal (annyit meg minek is), es megmagyarazza, hogy az orvos azt mondta, ha hirtelen rakna le, rosszabb lenne. Sogorom felesege is vegigdohanyozta, csodalkozik, miert szuletett az egyik fia szivbetegen.
jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Aztán ha megszületik az a szerencsétlen baba, visítani fog éjjel-nappal az elvonási tünetektől. Aki ennyit nem bír megállni, az ne szüljön.

Én is cigiztem az első előtt, napi 1 dobozzal, amint pozitív lett a teszt leraktam. Aztán még terhességi cukrom is lett, nekem, aki addig kétpofára zabálta az édességet, sírva ettem minden nap sokáig, naponta többször szúrkáltam az ujjaimat, higy megmérjem a cukromat, de hónapokig diétáztam, hogy a babámnak ne legyen baja. Sokan vérhigítóval döfködik magukat egész terhesség alatt, vagy hormonokkal, hogy egyáltalán összejöjjön, pár bagós meg arra nem képes, hogy azt a gusztustalan bűzrudat lerakja, míg megszül.

jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Inkább a kérdésre válaszoljatok, nem tudjátok, miért kérdezte, lehet nem is róla van szó. Ismerősöm pont 40. hétre szült, igaz ő állítása szerint "csak" az első pár hónapban cigizett.
jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

A kérdésre válaszoltam,tudtam,hogy úgyis én leszek a szárnyak de nem baj.

Nem állok le senkivel vitatkozni

Legyen szép napotok.

jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
*szaranya
jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!