Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Új bútoraink vannak. Praktiker...

Új bútoraink vannak. Praktiker,Jysk, ikea, Momax és új szőnyegek. Erős új szaga van, most olvasom, mennyire káros ez. Ti hogy oldottátok meg a szagtalanítást? Káros terhesen?

Figyelt kérdés
Majd a babára? Eddig szerettem ezt az illatot, boldog tudatlansag. Most meg bánom, hogy beköltöztünk. De albérletet nem akartam tovább fizetni. Igy borzasztó, hogy tudom, hogy káros, amit eddig imádattal szívtam be😭
jan. 9. 19:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Én egy tapasztalatot osztok meg veled... sürgősen fejezd be a riogató cikkek olvasását. Rá se nézz. Csak mész le a spirálon. Nem szabad.
jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom legyen már józan eszed te jó ég
jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van, csak most jön ki rajtam, hogy mindent elrontok

Anyámtól 23 évig hallgattam, hogy rosszak a döntéseim, rosszul csinalom a dolgokat, rosszat teszek. Egy ideig ment ezt palastolni, magabiztosnak mutatkozni. Viszont mostanában mindenben kételkedek. Ha ezt a félelmem elmomdanam neki, azt mondaná, mert megint h.lye vagy kislányom, miért kell kapkodni, en biztos nem mennék ilyen lakasba ahol minden új. Hallom a lelki fuleimmel. Elhiszem neki, hogy rosszul döntő balf.sz vagyok.

jan. 9. 19:52
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Hú, én máris megnyugodtam. Eddig azt hittem, hogy paramama vagyok, de nem 🤣

Na, hogy téged is megnyugtassalak, barátnőm 2 éve! dolgozik IKEA-ban és még mindig él!!!

jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyire aggódsz, vegyél egy vitorlavirágot, az kiszűri a formaldehidet (is, meg egyebet is) a levegőből.


De túlparázod.

jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Én is parás voltam,de mondjuk ha valami jogos van,pl véreztem. Akkor rendesen féltem. De ilyen hülyeséget már. Nem bántásból,de ne menjen már el a józan eszetek.:( és ez nem a terhesség,mert gondolom alapjáraton is ilyen vagy. Hogy fogod a gyereket megnyugtatni,ha bármi van? Sírsz majd vele együtt?:/
jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Mi 2-3 évente tuti lecserélünk pár ikeás bútort. Egyelőre nem haltunk meg, és súlyos betegséget, de még asztmát vagy allergiát sem diagnosztizáltak nálunk. Ráadásként Bp belvárosában élünk.
jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Na, akkor most fuss neki logikusan végiggondolva! Szerinted még működne olyan nagy áruházlánc, mint az ikea, jysk és társai, ha már mindenki megpusztult volna gyerekestől, aki tőlük vásárolt? A mai világban az is fél perc alatt szenzació lesz, ha valamelyik forgalmazó vagy gyartó bútorából szálka áll valakinek a kezébe, szerinted, akkor nem lenne tele minden azzal, hogy xy gyartó bútorától sorra halnak a vásárlók...

Nyugodj meg! Semmi bajotok nem lesz!

jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
Én tavaly rendeztem be az üres lakásomat az ikeából. Már nem élek.
jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja vettem új gardróbszekrényeket. Ugyan terhes nem vagyok már így 49 évesen, de mint látod még élek.
jan. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!