Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akik terhesség...

Kismamák! Akik terhesség miatt szoktatok le a cigiről, mennyi idő után múlt el az "úgy rágyújtanék" vágy?

Figyelt kérdés

Tudom, van, aki rosszullét miatt nem is kívánja, most nem őket kérdezem. Arra gondolok, amikor óránként többször vagy akár folyamatosan eszedbe jut, hogy elszívnál már egy cigit, nem arra, amikor csak hébe-hóba.

Azért itt kérdezem, mert aki más miatt szokott le, az legfeljebb visszaszokik, ha nem megy, de terhesen az nem opció.



jan. 11. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Bevallom, a pozitív teszt után még elszívtam 1 szálat.

Azóta nem is jut eszembe, valahogy nekem ez szerencsére könnyen ment. Olyan szempontból jut csak eszembe, hogy hm, régen séta közben itt cigiztem. Vagy régen xy kávézónál a teraszon cigiztem a kávé mellé.

jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mikor megtudtam hogy baba lesz letettem egyből. Elején nem is volt gond mert rosszul voltam mindentől. Később viszont már rendszeresen eszembe jutott de eltereltem mással a gondolataimat. Kizökkentettem saját magam abból a helyzetből. Majd aztán már egy idő után csak akkor jutott eszekbe mikor valamihez kötött. Mint pl nyáron kiültünk a kertbe a férjemmel beszélgettünk. És akkor eszembe jutott hogy az utóbbi ilyennél még cigiztem vagy épp megittam egy pohár bort..akkor úgy hiányzott a fillingje de azon is túl tettem magam.
jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mennyi idő után? Először nekem is könnyebb volt, mert beteg voltam és baromira fájt. De utána meggyógyultam és már nagyon rágyújtanék. Pedig szerintem már nem ízlene, lehet szarul is lennék, de persze, nem próbálom ki.
jan. 11. 12:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
mikor tetted le kérdező?
jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegig a 9 honapon keresztul folyamatosan kivantam, de nem szivtam persze egy szalat se. Az elso 2 honap volt a nagyon nehez, utana lett kicsivel konnyebb, de nem szamottevoen, szornyen ra akartam gyujtani.

Sajnos szules utan vissza is szoktam, amint mar nem szoptattam.

jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Teljesen nullára 2 hete.
jan. 11. 13:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapja raktam le, de a mai napig van, hogy “úgy rágyújtanék”.

Amikor már elviselhető volt a sóvárgás, az kb. 3-4 hónap után volt...

jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7! Köszi. Biztató kilátások 🤣27 évig cigiztem.
jan. 11. 13:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga a terhesség de babatervezés miatt tettem le. 4éve volt de mai napig eszembe jut néha, főleg társaságban.
jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem hullámvölgyek voltak, 3-4 hét után valamivel jobb volt de voltak időszakok, mikor jobban hiányzott. Én szoptatás után annyira nem szoktam vissza, mint régen, de néha elszívok egy szálat, ha a gyerek alszik.
jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!