Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akik terhesség...

Kismamák! Akik terhesség miatt szoktatok le a cigiről, mennyi idő után múlt el az "úgy rágyújtanék" vágy?

Figyelt kérdés

Tudom, van, aki rosszullét miatt nem is kívánja, most nem őket kérdezem. Arra gondolok, amikor óránként többször vagy akár folyamatosan eszedbe jut, hogy elszívnál már egy cigit, nem arra, amikor csak hébe-hóba.

Azért itt kérdezem, mert aki más miatt szokott le, az legfeljebb visszaszokik, ha nem megy, de terhesen az nem opció.



jan. 11. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lassan 2 eve tettem le, a pozitiv teszt napjan (egyet meg en is elszivtam). Meg mindig van, hogy eszembe jut, hogy elszivnek egy szalat. De nem gyujtottam ra soha.
jan. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Szülésznőként az a tapasztalatom, hogy rengeteg kismama van aki "dugiba" elszív pár szálat a terhesség alatt is. Van aki bevallja, van aki tagadja, van aki rákérdez mi van ha rágyújt. Nálunk a főorvos azt szokta mondani, ha terhesség alatt a gyermek kívánja azt a pár slukk cigarettát, akkor szívjon bele, de ne essen túlzásba.
márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem szívtam azóta se. Pár slukk semmit nem ér, akkor csak még jobban kívánnám. Azóta se múlt el a sóvárgás, de a gyerekem biztos nem kíván cigit. Ez mekkora hülyeség már! Sose fognám rá!
márc. 20. 11:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Természetesen idézőjelben a gyerek kívánja. Amúgy meg ha kibírod, akkor nem értem a kérdésed. Majd elmúlik... és kész...
márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!