Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.hetes kismamakent mi...

12.hetes kismamakent mi okozhat darabos vérzést? Mennyire jelent bajt?

Figyelt kérdés

Hajnali 4 kor kimentem a wc re,es torleskor lattam hogy barnas folyasom van,es a bugyim is minimalisan olyan lett.

Remegtem a felelemtol...ugy voltam vele felesleges a felhajtas,akkor ez ennyi volt. Semmifele gorcsom-fajdalmam nem volt!

Lefekudtem vissza aludni ,bar csak forgolodtam ,vartam a reggel 7 orat hogy tudjak menni a nogyogyaszatra.

2 ora mulva mar veres darabok jottek belolem törléskor

Nyitasra mar ott voltam a nogyogyaszaton !

Mire odaertem mar csak barnázgattam ismét

Biztos voltam benne hogy a diagnozis missed ab lesz ,sokan gondolkodtam megnezzem e a kepernyot az ultrahangon ...vegul megneztem es azthittem rosszul latok

Ottvolt az en makk egeszseges ficankolo 12 hetes kisbabam

Ezzel egyidobe az orvos akkor mar megcsinalta a 12 hetes genetikai ultrahangot is ami egyebkent kovetkezo nap lett volna eredetileg .


Az orvos azt mondta nem tudja mi okozza a verzest.

Agynyugalmat javasolt es progesztront

Ennyit tehetunk cimszo alatt


jan. 11. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem 11+3-n öntött el a vér. Aznap 2-en vizsgáltak és semmit nem találtak, azonkívül hogy a magzat rendbe volt és élt. Befektettek azonnal megfigyelésre. két napra rá már látták a hematómát,ami elég nagy volt és akkor még rossz helyen is. Progeszteront kaptam, injekciót, feküdni kellett. Egy hónapig ürült. Hol egy hétig semmi, utána egybe vérömleny, vérzés,hol csak barnázás. 18 hetes leszek most és szerencsére eltűnt, kiürült. Esetleg hematóma? Nem tudom mi okozhat még ilyet.
jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazabol olyan anyukaktol,kismamaktol varnam a valaszt akik vereztek a terhesseg ideje alatt es hogy naluk ki derult e maga az ok es ha igen akkor mi

Illetve mi lett a terhesseg vegkifejlete

jan. 11. 20:44
 3/7 A kérdező kommentje:

2

Koszonom a valaszt

jan. 11. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
2# vagyok. Amúgy az érzést átérzem. Én autóból szálltam ki,amikor éreztem hogy konkrétan folyik a vér,de mintha csapból, mindenféle előjel nélkül,se görcs,semmi. Úgy mentem én is be,hogy sajnos ennyi volt,lelkileg készítettem magam. Mikor meghallottam a szívét meg láttam,el se hittem ennyi vér után.
jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan az elejétől véreztem, de nekem is a 12. héten lett nagyon durva. Addig hematómát láttak csak, azt mondták attól. A 12. héten kiderült, hogy a placenta is hozzáér a méhszájhoz, az okozza a vérzést. Szerencsére feljebb csúszott és a 15. héten véreztem utoljára. Azóta megszületett, egészségesen, egy hét késéssel. :)
jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
13 hetesen jártam hasonlóan. Kiszálltam a zuhany alól és elkezdtem vérezni. Berohantunk a kórházba, egy fiatal doktornő megvizsgált, mondta hogy a baba jól van, nem tudja mi lehetett ez, odahívta az épp ügyeletes főorvost. Ő se tudta megmondani, hogy mi, hematomának nyoma sem volt, a baba ficánkolt, a vérzésnek már csak a "nyomait" látta a fizikális vizsgálatnál. Hazamehettem, pihennem kellett, meg 3nap múlva kontroll. Nem tudtuk meg, hogy mi volt. Utána soha többé nem volt se vérzés, se semmi. Azóta már első osztályos, makk egészséges kislány.
jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orgazmustól volt ilyen vérzésem.Ilyen darabos.Behatolás nélküli orgazmustól.Kétszer is.Én is nagyon megijedtem,rohantam az ügyeletre.Nem lett gond.Azóta 20hetes vagyok..A 12.hét óta nem volt orgazmusom,attól is rettegek h esetleg álmomban lesz egy.
jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!