Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kijön a nyákdugó , azonnal...

Ha kijön a nyákdugó , azonnal rohanni kell a kórházba?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és fogalmam sincs, hogy mi van olyankor. Igazából azt sem tudom, hogy hogy néz ki az a cucc. 37+6 terhes vagyok és most elkezdtem ezen gondolkodni, mert olyat is olvastam, hogy jelezheti a szülés közeledtét, ha elmegy, de van akinek rá két hétre született meg a babája. Szóval tök bizonytalan vagyok, hogy most akkor hogy is van ez. Persze legközelebb ha megyek terhesgondozásra, megkérdezem a dokit, de addig is érdeklődnék itt, hogy kinek hogyan volt ez a dolog?

jan. 12. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha rendszeres fájásaid vannak, elfolyt a magzatvíz (vagy elkezdesz vérezni stb) akkor kell bemenni.
jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell, hetekkel a szülés megindulása előtt is kijöhet. A fájások és a magzatvíz elfolyása jelzi csak, hogy ideje indulni.
jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben észre sem veszik.
jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem tudom mikor ment el 🤣
jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rohanni sehová :)

Lehet, hogy hetek, mire megszületik a baba, lehet, hogy órák, de azt úgyis érzed.


Nekem pl hajnal 2-kor ment el a nyakdugó, s onnantól azonnal jöttek a rendszertelen fájások. 10 percre, 7 percre, 4 percre, 9 percre, 10 percre... ez ment egész nap. Estére besűrűsödtek, magzatvíz nem ment el, de este 10-kor 3 perces fájásokkal mentünk be a kórházba. Burkot repesztettek és onnantól beindult a buli.


Hajnal 3-ra megszületett a babánk.

jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges.

Nekem az elsőnél 4héttel szülés elött ment el. Pont a dokinál voltam, ő is látta, ő mondta ne essek pánikba, hamarosan szülünk. Hamarosan, heteken belül.


Másodiknál nem talalkoztam vele.

jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Én sem találkoztam nyákdugóval egyik terhesség alatt sem

jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sosem lattam az enyemet.
jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Elso terhessegemnel talalkoztam vele,37 hetesen ment el, 40+2-re szultem. Masodiknal nem is lattam, szinten 40+2-re szultem.
jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőnél délelőtt távozott, másnap hajnalban lettek fájásaim.

Másodiknál fogalmam sincs, ott egyszer csak elfolyt a magzatvíz.

jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!