Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kijön a nyákdugó , azonnal...

Ha kijön a nyákdugó , azonnal rohanni kell a kórházba?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és fogalmam sincs, hogy mi van olyankor. Igazából azt sem tudom, hogy hogy néz ki az a cucc. 37+6 terhes vagyok és most elkezdtem ezen gondolkodni, mert olyat is olvastam, hogy jelezheti a szülés közeledtét, ha elmegy, de van akinek rá két hétre született meg a babája. Szóval tök bizonytalan vagyok, hogy most akkor hogy is van ez. Persze legközelebb ha megyek terhesgondozásra, megkérdezem a dokit, de addig is érdeklődnék itt, hogy kinek hogyan volt ez a dolog?

jan. 12. 12:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Na akkor ebből sem lehet semmire következtetni 🙂.

Amúgy milyen ez a nyákdugó? Tényleg ilyen barnás zselés cucc? Csak ha látnám, ne kapjak infarktust , hogy nem megint vérzek (mint a terhesség elején elég sokszor), hanem csak a nyákdugó ment el.

jan. 12. 13:44
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen ilyen barnás, zselés cucc volt. Mint az ovus nyák, csak sokkal sűrűbb. Nekem 2 héten keresztül ürülgetett, ki voltam tágulva 2 ujjnyira, és miután már nem ürült, mert nem volt mi, rá 2 héttel szültem. De legalább gyorsan kint volt a baba, mert 2 ujjról kezdtünk. (Akkor jön ki a nyákdugó, ha tágul a méhszáj.)
jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt szaladni orvoshoz. Egyik terhességem alatt nem találkoztam vele, másiknál már csak vajúdás alatt.
jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Dehogy kell.Akár hetekkel előbb is távozhat.
jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Egyelőre el sem tudom képzelni milyen lehet, én azt sem szoktam érezni, ha ovum van, nem sokat változik akkor sem a normál folyàsom. Na akkor majd vagy találkozok vele, vagy nem, a lényeg, hogy semmit nem jelent, ha távozik. Köszönöm!
jan. 12. 15:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy mucus plug, vannak róla fotók. Átlátszó, rózsaszín, piros, barna, mindenféle lehet a színe.
jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jaj lehet nem akarom látni másét 😄, de köszi.
jan. 12. 17:34
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem délután 3-kor kezdődtek fájások, 6 körül ment el a nyákdugó. 11 körül mentem kórházba, de éjfélkor hazaküldtek még (bár szerintem itt hibáztak), mert hajnal 2-kor megszületett a babám sürgősségi császárral altatásban, sajnos alig értünk vissza…
jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Jaj 18-as! Az nem túl jó akkor. Nálunk aztán senkit nem küldenek haza még akkor sem ha amúgy indokolt lenne.

Sajnálom, hogy veled ez történt.

jan. 12. 19:33
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem a vízzel együtt “ömlött ki” és pontosan úgy nézett ki mint mikor menstruáció előtt barnázik az ember valami miatt csak nagyobb mennyiségben.
jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!