Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés kezdődhet? Vagy ez...

Vetélés kezdődhet? Vagy ez még nem.jelent bajt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Naptár szerint 5 hét 3 napos terhes vagyok ma. Orvosnál még nem jártam. Olyan kérdésem lenne hogy enyhe kis barnázás jelenthet valami rosszat? :( Éppen hogy a tisztasági betéten volt egy kicsi. :'( nincsenek görcseim, enyhe hányingerem volt egész nap. (Ha ez számít, tegnap este voltam együtt a párommal)

jan. 12. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hematóma, lehet progeszteron hiány és igen, lehet kezdődő vetélés. Ilyen fiatal terhességnél sajnos még bármi lehet. A helyedben holnap elmennék azért orvoshoz, hátha kapsz progeszteront. Nem csodaszer, de ha az a probléma, akkor segíthet.
jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos orvoshoz fordulnék 🙏🙏
jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Mivel még nem voltál dokinál, én elmennék. Nekem így kezdődött, kaptam mindent, vetélést lett. Most megint szokott. Utoljára épp ma voltam vele ügyeleten. Egyelőre baba jól van, hematóma ürül. De nálam pl. a progi hiányt ki lehet zárni, mert már eleve szedem.

Szóval, ha gond van vele, el fog menni, mindegy, mész-e dokihoz, semmit nem tudnak tenni. De ha progihiány, vagy mondjuk kiderül, hogy hematóma, megmenthető, ha tudtok róla.

jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Fordulj orvoshoz!

Ha kapsz progeszteront, az segíthet ha annak a hiánya okozza, de nem árt akkor sem, ha nem.

jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenthet rosszat is, de nem feltétlenül.

Nekem is volt ilyen korai terhességnél, hematóma okozta, 8. héten szívódott fel. Vérzéscsillapítot szedtem és progeszteront, már 8 hetes a kisfiam. Fordulj orvoshoz.

jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét terhességemnél volt barnázás, az első missed ab lett, a másodikból pedig megszületett a fiam. Mindkettőnél kaptam progit, de az elsőnél csak a tünetek kezdetekor, a másodiknál pedig már a pozitív teszt után egyből, tekintettel az előzményekre.

Lényeg, hogy ártani nem fog, szerintem is menj el dokihoz.

Ha pedig hematóma van, akkor lehet pihenést fognak javasolni.

jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem is ugyanígy vilt. Egyből szaladtam a dokihoz. Azt mondta nem tudd veke mit kezdeni túl fiatal a terhességem Ha elakar menni a baba ugyis elmegy. 😔 Ez volt 2 naponta kb 3 hónapos korig. (és több orvoshoz is elmentem de mond ugyanazt mondták) De hála Istenek semmi baj nem lett most itt fekszik melettem a 10 hónapos kislanyom. Remélem veled is minden rendben lesu. Ne idegeskedj és sok pihenés. Kitartás 🙏
jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!