Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dipankrin Optimumot szedett...

Kzsofi35 kérdése:

Dipankrin Optimumot szedett valaki (néha) terhesség alatt? Orvosom javasolta, ha nagyon puffadok...

Figyelt kérdés

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Köszönöm



jan. 15. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A betegtajekoztatora az van irva, hogy beszeld meg a kezeloorvosoddal, akkor az mar meg is tortent nem? Ha o javasolta. Mellette irja, nincs eleg adat arra, hogy garantalja a roviden mellekhatasok minoseget, mennyiseget. Ha valami rosszat erzel akkor azonnal hivd a dokit mit tegyel, hiszen o javasolta.
jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Annika2 ***** válasza:

Szia!

12+0 hetes kismama vagyok. Az említett gyógyszerről nem tudok nyilatkozni, de én Espumisant szoktam szedni, ha puffadok, vagy ha úgy érzem, hogy megáll az a kicsi kaja is a gyomromnál, amit meg tudok enni, és beválik. Ez biztonsággal szedhető várandósság alatt.

Kitartást és boldog babavárást kívánok! (:

jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!