Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen NIPT tesztet ajánlanál?

Milyen NIPT tesztet ajánlanál?

Figyelt kérdés

Szorítkozzunk most csak az alapra. Edwards, Patau, Down szűrés.

Úgy tudom, megbízhatóságban nincs nagy különbség, így az ár is szempont lenne. Budapesti vagyok, ott elérhető érdekelne.



#összehasonlítás #NIPT teszt #Non-invazív tesztek
jan. 15. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Nifty
Prena
Panoráma
Trisomy
Valami más, amiről a kérdező sose hallott
Nem tudom, csak szavazni akarok
14 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Tökmindegy.

Mind elérhető Budapesten.

Árban is kb hasonlóak.

jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha csak ez 3 erdekel, akkor ezeket keresd. Azert nagyon nem mindegy szerintem, hogy mondjuk 120 ezret fizetsz vagy 225 ezret.

Ezek a trisomy alap szuresben vannak benne, ha jol tudomy

jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Mi trisomy xy-t fogjuk jövő héten kérni. Szerintem nagyon jó az ár/értek aránya.

jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdeztem, mert egyelőre úgy néz ki, hogy alap, de esetleg szóba jöhet a legnagyobb csomag is uh.és genetikai tanácsadás alapján. De egyelőre az alap a terv. Ez a trisomy alap mennyibe kerül? "Egységáras" vagy ez is hely függő?
jan. 15. 11:35
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Mi kora ősszel csináltunk trisomy xy-t, ha jól emlékszem, akkor 260 ezer Ft volt az Istenhegyiben.
jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak alap, akkor Panorama, mert az a legmegbízhatóbb (más metódussal dolgozik, mint a többi).
jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5! Gondolom, az nem az alap volt.
jan. 15. 12:14
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Középső csomag volt azt hiszem a 3-bol

#5

jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
3-as vagyok: trisomy xy 149.000Ft!
jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy a múltkor átfutottam (mondjuk én a közepes csomagokat nézegettem), nagyon hasonló áron mozognak ugyanazon csomagok, így lényegében tök mindegy. Kb. ugyanazt is tudja mind. Az alap csomagnál lehet érdemes jobban megnézni, mert ott mintha nem mind ugyanazt az alapvizsgálatot tartalmazná (egyik kicsit bővebb, mint a másik), így ott lehet emiatt árban eltérés, de szerintem a legegyszerűbb megkérdezni a dokit.
jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!