Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet halványabb a...

Mitől lehet halványabb a második terhességi teszt csíkja?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg a menzeszem, 31. napon vagyok, 4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta volt 27, de 34 napos ciklusom is. Férjemmel 1 hónapja próbálkozunk még csak védekezés nélkül. Tegnap csináltam egy tesztet este (aznap kevesebbet ittam, sötétsárga vizeletem volt), ami erős pozitív lett. Majd most este megint csináltam egyet (ugyanolyan teszttel - X-Epil korai), de ma sokkal többet ittam, világosabb is volt a vizeletem, viszont halványabb a második csík eléggé. Ma fájdogált az alhasam kicsit, meg a hasam is ment, de nincs jele semmilyen vérzésnek. Ez jelentheti azt, hogy csökken a hcg szint, vagy inkább az játszhat közbe, hogy kevésbé koncentrált a vizeletem a sok víztől? Tudom, hogy reggeli elsőből kéne csinálni, csak ma nem volt időm, majd holnap, csak kicsit megijedtem, hogy ez bajt jelezhet. Első terhességem lenne.

jan. 16. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Pozitív a teszted, nem kell másik 8-at csinálni. A vizeletteszt nem alkalmas HCG szint kvantitatív meghatározására, csak azt mutatja, hogy van terhesség vagy nincs. Kicsit lazuljál le, ha nincs vérzés, akkor felesleges naponta tesztelgetni. Két hét múlva menj orvoshoz és kész.

Ha meg minden áron idegesíteni akarod magad a semmin, akkor menj el egy magánlaborba, és két naponta nézegesd a HCG-d.

jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli teszteket lehet max. összehasonlítani két-három naponta, ha ugyanolyan márkájúak.
jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

5. hétbe előfordult hogy reggeli vizeletből halványabb volt mint előző nap... semmit nem jelentett, utána ugyanúgy sötétedett...

A mindennapi tesztelés másra nem jó csak önidegesítésre...

jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!