Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet beágyazódási vérzés?

Ez lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Ciklusom 33. napján vagyok, elvileg január 3-án volt ovulációm, aznap voltunk is együtt a párommal, tegnap és tegnapelőtt pozitív terhességi tesztet teszteltem, menzesz szerű enyhébb görcseim vannak és jobb-bal oldali petefészek szúrkálások. Sokat járok pisilni. Egyelőre ennyi tünetem van. Ma megtöröltem magam és nagyon enyhe barnás volt a folyásom, csak a vécépapíron látszik, bugyin semmi. Ez lehet a beágyazódás miatti enyhe vérzés? Nagyon megijedtem.

jan. 17. 18:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha most lenne csak beágyazódás, akkor nem lett volna előtte + teszted. Hematóma vahy progihiány.
jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Először van beagyazodas utána van pozitív teszt...
jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintetek érdemes bemenni az ügyeletre?
jan. 17. 18:29
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Beágyazódás az már rég megtörtént, ha valóban terhes vagy.

Ha bemész az ügyeletre sem leszel előrébb.

Látni még pont semmit nem fognak. Kapnál progreszteront, ami az esetek 90%ában felesleges, aztán hazaküldenének.


A terhesség ilyen korai szakaszában bármi lehet. Ha el fogsz vetélni, azt 1 orvos sem fogja megállítani.

jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Halvány barna épp csak papíron látszó folyás miatt nem kell ügyeletre rohanni. Mindenki úgy akarja azt a progeszteront, mintha bármit segítene, pedig tanulmányok szerint ha nem volt valakinek minimum 2 vetélése és nem vérzik emellett, akkor baromira nem oszt nem szoroz, hogy kapsz-e vagy sem
jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem rohanok sehova, lesz, ami lesz. Első terhességem és amúgy is csak 1 hónapja próbálkozunk, nincs viszonyítási alapom, hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat.
jan. 17. 19:23
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne ha 14 nappal aktus után lenne beágyazódási vérzés, ez nem az, beágyazódási vérzés az beágyazódáskor van egyszeri folt törlésnél. Ez valami más, felkeresnék egy orvost, lehet progeszteronhiányod van.
jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanezzel voltam nőgyógyásznál 5 hetesen, szent meggyőződésem volt, hogy méhen kívüli terhesség, vagy vetélés stb. Idézem a nőgyógyászt: "Maga csak ne tessék aggódni, minden rendben, csak termelődik a sárgatest hormon a petefészkében, ez valakinek nagyobb fájdalommal jár"

Azóta 32 hetes vagyok :)

jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ja és nálam ráadásul élénkebb piros vér volt. (#8as)

Normális ez is.

Gratulálok :)

jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Igen, csak sajnos sok esetben a barnázgatás, vérzés nem jelent túl jót.Persze az is meglehet amit irsz 8as minden benne van a pakliban és folytatódik a terhesség, de van hogy sajnos vetélésben végződik.Ne legyen így természetesen a kérdezőnél.

Neked gratulálok❤️

jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!