Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 nappal ovuláció után a hcg...

13 nappal ovuláció után a hcg szintem 172 U/L. Van esély ikrekre?

Figyelt kérdés

jan. 18. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, de egyáltalán nem biztos. Nekem például rohadt gyorsan nőtt, sőt már előtte a progi szint is azt mutatta, hogy valószínűleg 2 pete érett meg, de nem lett iker. Mondjuk lett egy hematóma, ami elképzelhető, hogy petezsák volt valaha és az vérzett be, de mindenesetre egy maradt. Sokkal több terhesség indul ikerként, mint amennyi meg is marad.
jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ebből nem derülhet ki. De ez nem túl magas. Nekem anno szintén 13. napon volt vérvétel és 320 volt a hcgm. Egy gyerekkel.
jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ezt hcg szintből ezt nem lehet megjósolni. Statisztika szerint az ikerterhesség általában magasabb hcgvel jár, de önmagában egy magas hcg nem jelent ikerterhességet, és az alacsony sem zárja ki.
jan. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem is magas.
jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 180 körül volt 13 nappal az ovuláció után és 1 baba lett.
jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!