Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas az LH szintem, lesz még...

Magas az LH szintem, lesz még 1labor a 23. napon. Korai volt a 2. Vérv. Ezért olyan magas? A ciklusom 30 napos, rendszeres, sztem 1 nappal az ovu előtt volt a 16. napi vérv.29 é. vok,7 h-ja letettem a fogg-ot. Nincs tüszőérésem? Vagy ovuláciom?

Figyelt kérdés

3. nap:LH:4,24 (1.60-7.90 mIU/ml),FSH: 6.55 (3.30-11.30 mIU/ml),

LH/FSH: 0.65 (2-ig),Progesteron: <0.20 (1.60 ng/ml-ig),

Östradiol(E2): 30 pg/ml (Follicularis fázis:20-144; ovatios: 64-357;lutealis: 56-214),Prolaktin: 191 (127-637 uIU/ml),Testosteron: <10 ng/l (10-70),TSH: 1.89 mU/l (0.30-3.50)

16. nap: LH: 55.79 mIU/ml,Progesteron: 0.39 ng/ml (1.10-21.00)

Östradiol: 190 pg/ml,Prolaktin: 298 uIU/ml (127-637),Testosteron: 42 ng/ dl (60-76),TSH: 2.24 mU/l (0.30-3.50)



2014. febr. 1. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért küldetek 16. napon vérvételre? 3. napon és a ciklus 2. felében szokták, ált. a 21. napon, de ha igazán pontosan akarnak lenni, akkor ovu után 7 nappal.

Azért ilyen magas az LH-d, mert jó eséllyel akkor volt ovud.

2014. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod! Most egy kicsit megnyugodtam, en is ezzel biztatom magam! Nem tudom miért küldött el ilyen hamar, de rem. a hétfőinek már jó lesz az eredménye! Csütörtökön tudom meg az eredményt. Az elsőnél minden rendben volt, a tesztoszteron alacsonyabb egy kicsit! Az nagy baj?

Neked is volt hasonló eredményes?

Köszi a válaszod!

2014. febr. 1. 15:26
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap vévételen, aminek csak csüt. lesz eredménye, de csinált egy UH-ot, minden rendben van bent, nincsenek cystáim, aminek nagyon örülök. Szóval a polycystás betegség kilőve, ami még felmerült bennem a korai petefészek kimerülés, de arra azt mondta, hogy az bizti nem, mert az azért nagyon korai lenne még 29 évesen. Viszont az LH-t is megkérdeztem, hogy talán azért olyan magas, mert akkor ovulaltam, de azt mondta, hogy az akkor is max 12 körül lenne es nem 55 es lehet hogy hypofizis vagy valami mas a probléma. Szerintetek? El vagyok keseredve!

Ihatok a következő ciklustól cickafark-palastfű teát szerintetek?

2014. febr. 4. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, ennyi baromságot hogy hordhat össze egy doki?

Attól, mert 29 éves valaki még simán lehet korai petefészek kimerülése. 20 évesen is lehet.

A 3. napi LH és FSH aránynak kb. 1-nek kell lennie.

Ha az Lh magasabb, akkor az utalHAT PCO-ra, ha az FSH magasabb, akkor a korai petefészek kimerülésre.

Ez nálad nagyjából jó, de én már nézetnék ennél az aránynál egy AMH-t, az mutatja meg igazán, hogy még mennyi van azokban a petefészkekben.

A 16. napi LH szint szerintem nagyon jó, a vizeletes tesztek is 25-ösök, 25 felett kell lennie az LH-nak tüszőrepedés előtt. Azért kíváncsi lettem volna az ovuláció utáni 7. napi progeszteronodra, mert az mutatja meg, hogy ténylegesen megtörtént-e a tüszőrepedés és megfelelően termelődik-e a sárgatest és a progeszteron, ami kell a beágyazódáshoz.

Remélem azért összejött a baba, ezeket csak azért írtam le, hátha más is ide téved, a dokiknak sokszor nem szabad elhinni amit mondanak ill. 2-3 dokit megkérdezni ugyanarról, mert mind mást mond, aztán döntsd el te kinek hiszel.

2015. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!