Ciki ma ez a név?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék tucat felkapott nevet adni, mint a Zsombor, Nimród, Bence, Máté stb.

Pl tetszik az Árpád, Andor. Mit gondolsz róla?


jan. 19. 09:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, nekem mondjuk egyik sem tetszik. Az Árpádról a szemárpa jut eszembe, az Andorról pedig az undor.
jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép mindegyik! Én sokkal jobban szeretem a "hagyományos" neveket, mint a sok külföldit!
jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Az Andor most még divatos is. Az Árpád nem annyira, 40-50-es korosztályban volt népszerű, de ismerek 8 év körülit is errefelé.
jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik, szerintem ezek közül egyik se ciki. Bár nekem az általad felsorolt nevek se "cikik", csak tényleg sok van belőlük.
jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindkettő tetszik. Nem gondolnám, hogy bármelyik ciki lenne.
jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Én sem akartam felkapott nevet. Mi fiúnknak is hagyományos neve van. Férjem is így szerette volna. Akkor is azt adtuk volna neki ha bárki beleszólt volna. (Megjegyzem mindenhol megjegyezték, hogy de szép, hogy nem tömeg neve van. A gyermekorvos még azt is megjegyezte jé normális név :D
jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő szép, de nekem az Andor tetszik jobban. Szerintem nem ciki, inkább az a ciki, ha valaki más ilyesmit mond a másik gyerekéről.

Véleménye persze mindenkinek lehet, de nekem speciel nagyon rosszul esett, mikor egy ismerősnek boldogan újságoltam, hogy a fiam Sándor lesz, ő meg fintorgott, hogy az milyen "öreg" név már... Nekem meg például nem tetszenek az újhullámos, angolszász nevekből magyarosított nevek, de megjegyzést akkor sem teszek.

Andor nevű kisfiút nem ismerek, de tanítottam több Árpádot, sőt, György is volt az osztályomban. Senki nem cikizte őket a sok Máté meg Bence között. Pont olyan nevek voltak, mint a többi.

jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem az Árpád annyira nem tetszik, az Andor nagyon. De mindkettő sokkal jobb szerintem, mint egy 80. Nimród vagy Bence, nem tudtok rosszul választani
jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Árpád kimondottan tetszik!

De az Andor sem ciki :)

Csak ne becézzék Andikának :(

jan. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!