Ciki ma ez a név?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék tucat felkapott nevet adni, mint a Zsombor, Nimród, Bence, Máté stb.

Pl tetszik az Árpád, Andor. Mit gondolsz róla?


jan. 19. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Szép nevek, különösen az Árpád!

A mi fiunk András.

jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Andor.Árpád annyira nem. Andort ismertem iskolás koromban azóta nem hallottam.
jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Andor tetszik. Az Árpád nem.
jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Andor és Árpád nevű kisfiút, kamaszt is ismerek, teljesen rendben vannak ezek a nevek.
jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyik se tetszik, de ettől függetlenül teljesen rendben lévő nevek. Adjátok, ami nektek tetszik!
jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki ma már semmi szerintem. Vagy ha mégis azok a nagyon furcsák amiket nem lehet felfogni se.

Az Andor kifejezetten tetszik, az Árpád nekem nem jön be. De nem is nekem kell megfelelnie.

Én is olyat választottam ami nem felkapott, mert nem akartam hogy túl gyakori legyen, és nem is igazán tetszettek vagy nem mentek a vezetéknévhez.

jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindkettő normális, jó név, nem ciki. Az Andor kifejezetten tetszik is. De mindig is tetszett az András, Andor.
jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van Árpád nevű kisfiú a környezetünkben, Ő az apukája után kapta ezt a nevet és illik is hozzá. Szerintem semmi baj nincs velük, vállalhatóak.
jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Árpád nem rossz, Andor nem tetszik.
jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, szép nevek, foleg az Árpád, számomra az idegen nevek a cikik, foleg a magyar vezetéknevekhez.
jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!