Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szúró alhasi fájdalom 38 hetesen?

Szúró alhasi fájdalom 38 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap este kezdődött, konkrét szúrás, feszülés az egész alhasamban. Sugárzik lefelé a lábaimba, illetve szemérem, időnként még végbél fele is. Este a forró zuhany enyhítette, aludni is tudtam amint a babám megnyugodott, mert egyébként igen erősen mocorog, nyomja magát.

Lehet esetleg már a szülés előjele? Esetleg jósló? Az eddig inkább keményedés, görcs szerű fájdalom volt. Volt másnak is ilyen szúrás? Természetesen amikor megyek orvoshoz neki is említem mindenképp, de addig jó lenne tudni másnak is volt e ilyen. Érzésre egyébként azt mondanám, olyan mintha tolná magát lefelé ezerrel, de első baba és fogalmam sincs mit és mikor kéne éreznem, normális e.


Köszönöm! :)


jan. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
39 hetes vagyok, nem éreztem ilyet eddig.Elképzelhető hogy jósló, haskeményedésen kivül ami picit kellemetlen nem éreztem eddig semmit. Lehet jósló. Nyugi szerintem, tudni fogod mikor kell kórházba menned.
jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha beindul azt tudni fogod 🙂. Kicsit talán elképzelhetetlen első babánál, hogy nem kell gondolkozni, hanem biztos leszel benne, hogy elindult, de hidd el, összetéveszthetetlen. Már a végén vagy, lehet beindul ma, lehet csak 2hét. Nekem a harmadik baba csinált ilyesmit, nyilalt a lábamba, feszítette a szemérem csontot stb. Nagyon lent volt a feje, azt érezhettem és az idegeket is nyomta.
jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊 Azóta délután egyszer csak egyik percről a másikra elmúlt teljesen, úgyhogy úgy néz ki nem a mai napot választotta a kisasszony 😃
jan. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!