Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Aki használt...

Kismamák! Aki használt gátolajat annak segített a “rugalmasságban” szülésnél?

Figyelt kérdés

jan. 23. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem hasznàltam olajat, nem csinàltam gàtmasszàzst. Rugalmatlanok a szöveteim. Mègis megùsztam felületes, ellàtàst nem igènylő bőrsèrülèssel.

Ami szàmìt, az az, hogy a szülèsznó vagy orvos èrtsen a gàtvèdelemhez ès ne kapkodjon.

jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam a Weleda gátmasszázs olaját. Az utolsó hetekben minden nap rászántam az időt.


A szülőszobán kértem a gátvédelmet, de a szülésznő azt mondta, hogy nagyon feszül a gát és jobb lenne a gátmetszés. A babám 51 cm és 3560 gr volt. Semmilyen más sérülést nem szereztem.


Ettől függetlenül nyugodtan használd. Lehet neked többet fog segíteni, mint nekem.


Könnyű szülést! :)

jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Weledát hasznàltam. Nem segített :)
jan. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez is csak valami szar, amit el lehet adni.
jan. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Használtam, semmit nem ért, végig szakadtam.
jan. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél nem használtam, csak az orvos szülésnél, egy pici felületes sérülésem lett, amire kellett egy varrat. A másodiknál hébe hóba használtam, sérülés nélkül megúsztam. De lehet inkább az használt hogy az egyeske már kitaposta az utat, és ketteske sem volt nagyobb.
jan. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akiket ismerek és használtak egyiknek sem segített.
jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem segitett semmit, vagtak is, de repedtem is mindenhol. Meg a kisfiam elakadt, emiatt ketten nyomtak a hasamat ezerrel, szoval ezert is repedtem iszonyatosan.

Ezekre nem tudsz elore felkeszulni sajnos…a gatmetszestol paraztam egesz terhessegem alatt, vegul sokkal rosszabbul jartam.

jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtam,de tudtam gátvédelemmel szülni.
jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm elsőnél nem használtam és ráadásul vákumos volt, 4. fokú gátsérülésem lett ami a legsúlyosabb így műteni is kellett, hogy ellássák a végbelet..

Most tartok kissé így a második babát várva, ezért érdeklődöm, ha szakadt is valaki, nem biztos, hogy annyira mintha nem használtátok volna.

jan. 24. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!