Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki használt kismamaként...

Ki használt kismamaként "külön"párnát?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várok aki használt kismama párnát hogy bejött vagy sem.

Elsősorban a pillangó párna érdekelne azt néztem ki.

Jónak tűnik hogy támasztja a pocakot 🙂



2022. szept. 7. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez mind csak marketing, ráírják, hogy kismamáknak, és máris tízszer annyit el lehet kérni. Tipikus példa a szülés utáni lyukas párna. Én még 10.000-ért vettem. Később jöttem rá, hogy egy úszógumi 500 ft-ért pont ugyanolyan jó.

Én amúgy vagy 5 db kispárnával aludtam, művészien elhelyezve a testem mindenféle helyére, mert csak úgy tudtam aludni.

2022. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem terhesség előtt is volt egy sima kispárnám, amit a két térdem közé tettem, ha oldalra fordultam, valahogy ösztönösen jól esett ez a megoldás. Azóta 29 hetes vagyok és 1 ugyanazon párnával jól elvagyok még. A takarót néha részben begyűröm a hátam alá. De ennyi.

Szerintem az is fontos, mennyire puha vagy kemény párna esik neked jól.pl én a memóriahabos kispárnát nem preferáltam, mert nagyon "sok" volt túlzottan megemelte a csípőm. Mielőtt bármit veszel tapogasd meg szerintem az állagát.

2022. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatós pár át vettem és azt gyömöszöltem a hasam alá. Később szoptatásra használtam. Most meg azzal párnázom körbe a gyereket, de már átmászik rajta.
2022. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En vettem szoptatosparnat, mert noveremeknek volt korabbrol es mar nem terhesen is majdnem elcsabultam, annyira kenyelmes volt :D nekem megvaltas volt, hogy korulolel es mindenhogy magam alá tudom nyomkodni. Ugye utána a babával is jól jön + a kisgyerekek is imádják később. Sztem az hosszútávon is megéri :)
2022. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem megváltás volt, bár szoptatáshoz nem "úgy" használtam, ahogyan rendeltetése szerint kellett volna, mindig a derekam alá toltam a kanapén is, de kb egész terhességem alatt is enyhített a derékfájáson ülve/fekve is meg utána is nagyon praktikus volt. Még a szoptatás abbahagyása után is olyan kényelmes volt :D Most megint terhes vagyok, nagyonnagyon jó, hogy van. Kicsit ráteszem néha a pocakom is, amikor oldalt fekszem, és kb érzem, hogy a gerincem bizsereg a gyönyörtől, hogy kicsit tehermentesül :D :D :D Én szeretem, nekem bőven megérte.
2022. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös,neked a pillangó párna van?
2022. szept. 7. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Uff, igazad van, efölött a kis részlet fölött elsiklottam. Nem, nekem ilyen hosszú, hajtogathatós típusú van, mint ez is:


[link]

2022. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatós párnát vettem (hosszú kukac formájú). Életem vétele volt, én úgy imádom, mai napig azzal alszok. 😂 Vennem kellett egyet férjemnek is, mert folyton próbálta elvenni, hogy milyen kényelmes.
2022. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is a hosszú kiflire szavazok mint a 7#. Mondjuk én nem a lábaim közé tettem, hanem 2 oldalt voltam kitámasztva. 😅

Nekem van pillangó is.

2022. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a kukac formájú van. Életmentő volt, imádtam. Eredetileg pillangó formájút akartam, de nem bántam meg a kukacot. Nem is a hasam miatt kellett, hanem a csípőm fájt idővel oldaltfekvés közben.
2022. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!