Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38het és 5 napos terhes...

38het és 5 napos terhes vagyok kislány lesz a baba és nagyon fáj 1 hete a fogam a fogorvosok azt mondta hogy ezzel ő már semmit nem tud kezdeni csak szülés után paracetamol fájdalom csillapítot írt ki elvileg csak azt szabad szedni ?

Figyelt kérdés
De nagyon szenvedek nagyon fáj a fogam a gyógyszer már nem segít házi pálinkával öblögetem az segít kicsit az lenne a kérdésem hogy nem tudnàtok valami házi praktikát? És az lehetséges hogy vajúdás közben is fájni fog a fogam?Ti hány hetesen szültétek a kislányotokat?
jan. 23. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Fogfajas
Terhesség
38 hét
Szülés
6 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Simàn kezelhette volna. Menj màsik fogorvoshoz. Amennyi fàjdalomcsillapító fogorvosi kezelèsnèl kell, az semmi a szülès alatt esetlegesen alkalmazott fàjdalomcsillapìtòkhoz kèpest.
jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez ugye csak vicc? Keress másik orvost, ne hallgass erre a pancserre. Azért a pálinkás öblögetést ne hagyd abba, ha tényleg segít.
jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy normális dokit.
jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Simán meglehet csinálni. Ha halasztható lenne akkor persze (panasz mentes apróság), akkor igen, célszerűbb, mert nagy hassal végig hanyatt feküdni már nagyon kellemetlen és sokan nem is bírják. De ha fáj azt tudják kezelni, nem árt a babának (ellenben a gyulladással).
jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"... fogorvosok azt mondta hogy ezzel ő már semmit nem tud kezdeni csak szülés után..."


Keress másikat, ez orbitális baromság. Hacsak nem altatás szajsebeszeti műtét lenne, simán kezelhető a fogad.

jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Nekem is fájt megnézte elkezdte keuelni. Kórházba kerültem a szülés miatt utána folytatta tovább de legalább nem fájt már első alkalom után
jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Gyökérkezelést terhesen is el lehet kezdeni. En nem terhesen sem bírtam a lyukas, gyulladt fogammal létezni.
jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg magánfogorvoshoz menj ott sokkal jobbak,simán kezelhette volna amúgy.
jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Sürgősen keress egy normális fogorvost mert ez egy pancser.Ne szenvedj a terhesség végéig.
jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!