Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek, ha 7 napja...

Terhes lehetek, ha 7 napja késik, vannak tüneteim de negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Késik egy ideje, pár napja érzem, hogy reggelente émelygek és szédülök. De fáj a mellem már legalább másfél hete. Tegnap csináltam két tesztet, az egyiken erősebb a másik csík, a másodikon halványabb.


Este csináltam még kettőt, de negatív lett.


Ma reggel is csináltam egyet, azon is egy nagyon halvány csík van.


Ez hogy lehetséges?


Ha minden kötél szakad, akkor megyek orvoshoz jövőhéten, ha továbbra sem fog megjönni, mert nagyon nem egyértelmű ez nekem.


Alul a bal oldalon csipdelő érzés van a hasamban, nem folyamatos, csak néha jön elő.

Illetve az az oldal olyan, mintha keményebb lenne.


Van valakinek hasonló tapasztalata?



jan. 24. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy érzékeny tesztet első vizeletbol.

Ovud mikor volt, az tudod-e?

Ha 7 napja késik és kozepisoben volt ovu, akkor már le kéne ugrania a 2.csiknak.

Orvoshoz teljesen feleslegesen mész.

Nekem volt, hogy 10 napot késett, pedig egyébként teljesen szabályos a ciklusom.

jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi ideje késik és halvány a teszt akkor valószínű kémiai, többen jártak már így ezen az oldalon
jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Harmadikán volt utoljára ovu ha jól tudom. Az egyiken azonnal mutatkozott a második csík, a másik kettőn meg halványabbam
jan. 24. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hete késik, ilyenkor ahogy az első írja már le kellene ugornia a 2. csíknak, még ha este tesztelsz akkor is
jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

,,Az egyiken azonnal mutatkozott a második csík, a másik kettőn meg halványabbam”


Most akkor az összes teszted 2 csíkos? Csak az erőssége más? Basszus, a terhességi teszt nem ovu teszt, hogy ugyanolyan erősnek kell lennie a két csíknak a pozitívhoz. Terhességi tesztnél 1 csík negatív, 2 pozitív.

Tölts már fel egy képet a tesztekről kérlek, mert tök értelmezhetetlen amit írsz. Előbb azt írod, hogy negatívak a tesztjeid, utána meg hogy mindegyiken van két csík.

jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem marad, ha egyre kevésbé látható a csík ez a kémiai, elindult valami, de nem marad mert valami nem ok
jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!