Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egésu napos keményedés mennyir...

Egésu napos keményedés mennyire normális?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag egész nap keményedik a hasam. Az a ritka, ha épp nem. Ez mennyire normális? 33 hetes vagyok. Már így is a maximális adag Magnerotot szedem és egész nap pihenek. Volt így valaki? Mit lehet még tenni?
jan. 24. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Semmit

Éld túl!

jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg túl fogom nem is ez volt a kérdés :)
jan. 24. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Igyál bort!
jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Első gyerekemmel 31.héten pár napig folyamatosan keményedett hasam, bementem végül a kórházba. Ott azt mondták 1 ujjnyira kinyílt a méhszáj, úgyhogy onnantól feküdnöm kellett. 41.héten indították végül.:)

Szerintem ha a pihenésre és a magnéziumra nem múlik el, akkor érdemes megmutatni orvosnak a biztonság kedvéért.

jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki a 3ast lepontozta, csak üzenem hogy szülészeten is ezt ajánlják, sőt adják is a keményedős kismamáknak. 😉 nem egy literre gondolt a válaszoló. 1deci bor igenis hogy oldja a keményedést...
ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5ös

Itt csak azok az anyukák vannak akik tökéletesek. De titokban szittyóznak ,bagoznak,csapkodják a gyerekeket....


Nekem is az orvos ajánlotta!😉


3as

ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csecsemős nővér vagyok, 9 éve. És igen, alkalmazzák a bort! :)
ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!