Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. héten normális a több...

38. héten normális a több folyás (nem, nem magzatvíz szivárog)?

Figyelt kérdés
Egész terhesség alatt alig volt folyàsom, pedig mindenki azt mondta, hogy ilyenkor az a normális ha "tocsog" az ember. Hát nekem szerencsére nem volt ilyen, több volt, mint alapból, de messze nem sok. Most viszont pár napja mióta 38 hetes lettem több tiszta fehér (megszáradva is nagyon enyhén halvány sárga, inkább fehérbe hajló színű) folyàsom van, szóval már itthon is teszek be tisztasági betétet miatta. De nincs fertőzés (orvos nézte), fel nem vagyok fázva, igazából semmi kellemetlen érzés sincs, szóval nem gomba ,meg hát ugye ezeket a napokban nézték is a streptococcus szűréssel egyidőben. Másnak is volt ilyen a vége felé? Nem zavaró amúgy, csak érdekel, hogy más is volt-e így.

jan. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is így volt szülésig az utolsó 3 hétben. Kellett a tisztasági betét. Volt, hogy egy nap cserélnem is kellett.
jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, közvetlenül szülés előtt nekem is bővebb volt a folyásom, de a mintavétel megnyugtatott mert mindenre negatív lett.
jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg a vége felé már más minden. Én is van, hogy 2-szer is cserélem egy délután a betétet, mert így komfortosabb.
jan. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!