Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az erosebb hígabb...

Normális az erosebb hígabb folyás terhesség alatt? Nemlehet h szivárog a magzatvizem? 22Hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sokan próbálnak majd megnyugtatni, hogy igen, rendben van. Én annak köszönhetem a kisfiamat, hogy rögtön orvoshoz mentem: diagnózis magas burokrepedés (méhszáj fölött) a 31. héten - szivárgó magzatvíz. :( Szóval bármi kétséged van, irány az orvos.
2012. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de annyira nem eros és tegnap voltam orvosnál, csak mondta volna h a valami gond van,nem?szokott lenni olyan folt a bugyimon
2012. jún. 12. 16:16
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt mondom, h ha a kétely ott van benned, akkor menj be a kórházba. Mégha bunkók is veled odabent, de teszel érte, h baj ne legyen.

Egyébként ebben a terhességi korban tényleg felerősödik a hüvely váladékozása, szóval akár azt is érezheted.

Amit én javasolok, h most menj be egy vizsgálatra. Ha nincs semmi, akkor szerezz be a patikában lakkmuszpapírt. Legközelebb, ha kételyed van, akkor az ujjaddal juttas a hüvelyváladékról a papírra és nézd meg a ph-dat. Ha normál hüvelyváladék, akkor 5,5-6,0 az eredmény, ha magzatvíz, akkor 7,0-7,5 között lesz. Utóbbi esetben azonnal kórház.

2012. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
"hüvelyváladékból"
2012. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és ugyeleten mit tudnak csinálni?
2012. jún. 12. 16:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Uh + ott is megnézik a ph-t csak spécibb papírral.
2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
tegnap voltam nagy kontrollon uhán is, és vizeletet is vittem..mondta volna ha baj van...nem?
2012. jún. 12. 16:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok semmi félelmet belédültetni, de ha tegnap nem volt semmi baj, attól még ma lehet. Ha már régóta van ilyen erős folyásd és tegnap vizsgáltak, akkor valószínűleg nincs baj, de ez nem zárja ki, h most a következő vizsgálatig nem is lehet baj.
2012. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
volt elotte is, de mmostsem annyira eros, csak anyutol rákérdeztem,és o meg rogton elijesztett, pedig eddig eszembese jutott volna, bogarat ultetett a fulembe...nemfognak hulyének nézni ugyeleten?
2012. jún. 12. 16:53
 10/19 anonim ***** válasza:
De. De ott általában mindenkit hülyének néznek, így ezzel ne törődj :) Remélem, h jó orvost fogsz ki.
2012. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!