Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kevesebb,ma több előtej?

Tegnap kevesebb,ma több előtej?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok és eddig semmi nem volt. Tegnap mikor bimbóvédő krémmel kentem magam és kicsit megnyomtam a bimbóm, akkor láttam ilyen átlátszós negyed cseppnyi előtejet mind két mellemnél. Ma kíváncsisàgból újra megnyomtam és most már inkább halvány sárgás és már kb fél cseppnyi jött. Gondolom, nem szabad nyomkodni, nem is fogom, csak eddig nem volt még és most megörültem, hogy végre valami van. Lehet, hogy napról napra egyre több lesz?
jan. 28. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt senki nem tudja megmondani és semmit nem jelent
jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Azért én jó jelnek veszem.
jan. 29. 00:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb. a 34-35. héttől volt 1-1 csepp, leginkább tusolásnál tűnt fel..


(Nem teljesen vág ide, de azért elmesélem a sztorinkat.. Majd megszületett a fiam, belövellt a tejem, be is gyulladt a mellem, majd pluszban kiderült, hogy maradt bent 2 lepény darab, de mire kaparásra került volna a sor, magától kilökődött, aztán kaptam antibiotikumot, de olyat, ami mellett nem szoptathattam, így fejtem-kiöntöttem 3 óránként, de a 2 hét antibiotikum kúra alatt elapadt, és vissza sem tudtuk hozni, tanácsadóval sem..)

jan. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem annyi volt, hogy a végére már muszáj volt fejni belőle, hogy ne fájjon.

39 hetesen hidd el, hogy semmi baj nem történik, ha fejed :D

Miért kened bimbóvédővel a melled, ha még nem szültél? Az akkor kell, ha a szoptatás igénybe vette. Előre nem használ semmit, csak pocsékolod.

jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem pocsékolom a bimbóvédőt, egy nagyon jó márkát használok és azért , mert baromira ki volt száradva az egész bimbóudvar, de még a mellbimbóm is. És bármivel kentem, nem segített. Aztán ezt a krémet sokan ajánlották és tényleg nagyon jó. Úgy voltam vele, hogy ha már a terhesség alatt ennyire fáj és száraz ott a bőr, mi lesz ha a baba szopni fog, ne adja isten tiszta seb lesz. Úgyhogy elébe mentem a problémànak .
jan. 29. 08:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elébe menni. Szülésig bármilyen egyéb hidratálóval pont ugyanazt a hatást éred el.
jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó. Én érzem, hogy használt a krém (ami tisztán lanolinos) és már nincs kiszáradva a bőr és nem fáj és nyilván szoptatás alatt is fogom használni, mert nagyon jó. És most sokkal jobb, hogy végre nem fáj a mellem. Semmi nem használt rá, csak ez a krém. Ez van.
jan. 29. 09:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 24. héttől van pár csepp, harmadik terhességem, érdekes, higy a kisfiamnál nem volt, a kislányomnál igen, reggelre sokszor a pizsim is foltos lett és most is kislányt várok és ugyanez a helyzet.

A terhesség vége felé semmi bajod nem lesz ha nyomkodod, sőt sokan megpróbálják fejni is és kis fecskendőkben lefagyasztják, az előtej olyan, mint a baba első oltása, tele van immunanyagokkal stb., betegség alatt akár még a felnőtteknek is hasznos lehet, ha van elrakva, de a babának, nagyobb tesónak is mindenképp hasznos és ugye elég rövid ideig hozzáférhető alap esetben.

jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát azért nyilván nem fejem most, majd a babának kell ez, addig meg jó helyen van ahol van.
jan. 29. 15:18
 10/12 anonim ***** válasza:
De nem fog elfogyni, fejéssel több lesz, egész szülésig, szülés után pár nappal fog belövelni a rendes tej, addig előtej van, ami ilyen sárgásabb, sűrűbb, pont ezért szokták fejni, mert szülés után pár nappal màr rendes anyatej termelődik.
jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!