Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen érezte a...

Ki hány hetesen érezte a hasában hogy várandós?

Figyelt kérdés

Ez most furcsán hangzik de máshogy nem tudom kifejezni magam. Nem a baba mozgásra gondolok,nem is a mensi szerű görcsökre.

Köszönöm a válaszokat.



jan. 29. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Akkor mire gondolsz?

Én amig meg nem mozdult nem is éreztem,hogy van bent valaki,hogy is éreztem volna?

Nem értem a kérdést amúgy,ha nem a mozgásra gondolsz,akkor mire?

jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Én valahogy éreztem hogy az vagyok. Nem éreztem sehol csak tudtam.
jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2 a kérdező nem azt kérdezte,hogy tudtad-e, hanem hogy a hasadban mikor érezted, de nem mozgásra gondolt.

Én is tudtam persze,hogy terhes vagyok, megéreztem, hogy sikerult de szerintem a kérdező most nem erre gondolt.

jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Mit kellene érezni a hasamban? Második terhességem és 8 hetesen úgy felvagyok puffadva mint egy hordó.. ezt leszámítva semmit.

Majd a mozgását ha nagyobb lesz...

jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb a 12.hét körül, és utána kezdett el nőni úgy a hasam, hogy már éreztem, mert néha feszülő érzés volt. Viszont a 14-16.héten már apró kis mozgásokat is éreztem, igaz, még olyan érzés volt csak, mintha buborékok lennének a hasamban, nem az a rugdosódás érzés volt, 16.után jobban éreztem a mozgásokat.

Hamarabb csak az émelygés, fáradtság, hasban fizikai érzés nem volt hamarabb nekem.

jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 9-10.hét környékétől kezdve (most vagyok 13+1) néhány naponta olyan érzésem volt, mintha egy vízzel teli lufi lenne a méhem helyén. Gondolom ahogy nőt+nyúltak a szalagok. Mást nem éreztem eddig.
jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kb a kimaradt menstruáció előtt egy héttel, mikor már pozitív volt a teszt kezdtem el érezni ezt a meg akar jönni érzést. Előtte héten mikor vártam nem éreztem semmit. De ugye ez az érzés menstruáció elött is jelentkezik pár nappal, szóval önmagában nem jelent semmit
jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,én végig alig éreztem. Mármint a súlyt meg a rugásokat igen. De olyan természetes érzes volt. Nem az a "van bennem valami" érzés. Egyszerűen csak léteztem úgy mint addig. Még szülés előtt is nehezen tudtam elképzelni,hogy egy gyerek van bennem:D
jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a 13. dpo-n ereztem egy ilyen fura, semmihez nem hasonlítható húzódó erzést. Aznap ezert teszteltem, pozitív is lett. A másodiknál ez már nem volt, a mozgást ereztem először.
jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

15 hetes vagyok, én eddig a babát még nem éreztem.

Azért teszteltem, mert folyamatosan olyan érzésem volt, hogy megjön, de mégsem jött, ez volt a gyanús. Miután pozitív lett a teszt, jött a már már fájdalmas alhasi fájdalom és görcs is, néha ijesztő is volt, de nem volt semmi gond! Ezek mellé elég komolyan puffadt a hasam, hányinger, émelygés ritkán volt és enyhén.

jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!