Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mozgásnak számít már?

Ez mozgásnak számít már?

Figyelt kérdés

18+5 hetes terhes vagyok. Kb 1 hete, ha a hasamra/méterre teszem a tenyerem és figyelek, akkor érzem, mintha mocorogna bent a baba. Olyan mintha fordulna vagy próbálna bekuporodni kényelmesebb pózba. Viszont ha nincs ott a kezem, akkor nem érzem ezt.


Akkor számít mozgásnak, ha szimplán érzem, kézrátétel nélkül, vagy már ez is az?


jan. 29. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát én jóval később éreztem kívülről a kezemmel, mint belülről.
jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Hat nehez elkepzelni, hogy hamarabb erzed kivulrol a mozgast egy ekkora magzatnal, mint belulrol, de nyilvan te erzed. Talan ezt nem lehet osszekeverni massal, gondolom en.

Szoval igen, akkor mozgasnak szamit.


De en kivulrol csak a 28. het korul ereztem eloszor, de a mehlepenyem mellso fali volt, szoval ettol is fugg, hol helyezkedik el.

jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem úgy érti, hogy kézzel érzi, hanem, hogy ha ott a keze, akkor érzi belül. Nekem 20 hét felett volt egyértelmű.
jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó pont úgy. Ha simán fekszem, akkor nem érzem, de ha ott a kezem, akkor érzem l, hogy forgolódik/mozgolódik odabenn. Egyébként szinte mindig ugyanabban az időben aktív, 21 óra körül, amikor én lepihenek, akkor szokott ő felkelni.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

jan. 30. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen korrekt választ írtam, valaki mégis lepontozott, sajnálom, jó sz.r élete lehet... (egyik válaszoló volt, tudom)
jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!