Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miinden egyes nap éreztétek a...

Miinden egyes nap éreztétek a babátok mozgását? Miikor éreztétek elsőnek a baba mozgását?

Figyelt kérdés

Még csak 18 hetes vagyok de szerintem ez már bőven a baba lesz vagyis remélem, mert elég fura erzés es sose ereztem még ilyet.

Az rendben van, hogy egyik nap sokat érzem utána meg 2-3 napig nem?

Meg álltalában mindig estére érzem intenzívebben.

Az ultrahangokon nagyon sokat fészkelődik ezert nehezen is lehet vizsgálni.



jan. 29. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen terhessègi korban még rendben van ha nem érzed mindennap
jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még elfér, nem érezni mindig.
jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 hetes vagyok, és csak akkor érzem ha valamelyik oldalamon fekszem felhúzott lábbal.

Szerintem ilyenkor nyomódik össze a hasam vagy ilyesmi.

jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

21 hetesen ereztem eloszor, de akkor sem minden egyes nap, kb 2-3 naponta. Viszont a 24.hettol mar napi tobbszor is, ez is az elvart ugymond.

Addig nem baj, ha nem erzed sokszor.

jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

17. héttől éreztem, 2-3 naponta, de akkor szinte tuti, amikor kinyúlva a hátamra feküdtem. Olyan 20-22 hetek környékén éreztem napi szinten.

A másodikat 14 hetesen éreztem meg először, hason fekve, onnantól nem is feküdtem a hasamra :D De őt se éreztem minden nap eleinte, azért vele is szerintem talán ilyen 19-20 hetek voltak, mire állandósult az érzés.

jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18-20. héttől minden nap.
jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13.héten mintha kis bubikat éreztem volna. Nem bélgáz volt tutira. Mozogni 26-17 hét körül éreztem. Sokszor ereztem napkozben meg ejjel is, de konkrétan du. 6kor meg 9kor bulit tartott😀
jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 vagyok 16-17 akart lenni nem 26
jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én elég soká kezdtem el érezni mellső fali lepénnyel, bőven 20. hét után, de utána sem minden nap.

Viszont elég sokáig szinte csak este indult be, bár lehet, hogy én tudtam jobban helyezkedni és/vagy koncentrálni rá, mikor már nyugi volt 🙂

jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem éreztem mindennap. Nagyon sok helyük van még és tudnak úgy feküdni, hogy semmit se érezz a mozgásból.
jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!