Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél a 6mm-es...

5 hetes terhességnél a 6mm-es petezsák nem kicsi?

Figyelt kérdés
26 napos a ciklusom és 11. nap lehetett ovu, szóval már jóval nagyobbnak kellene lennie. Azt olvastam 1-2 cm a petezsák már az 5. héten.
febr. 1. 22:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Az orvos válaszol.
febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Annó 5 hetesen voltam én is. Az van a leleten hogy uterusban egy 6mm-es szabályos petezsák található.

Most 10 hónapos az édes kislányom.

febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Pont jó. Itt szopizik a tavalyi 6mm-es petezsákom.
febr. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pont 5 hetesen 4,4 mm volt a petezsák. Most lesz 3,5 éves a lányom :)
febr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Na ma egy hozzá értő azt mondta, hogy már az első UH- kor ugye 22 nap telt el az ovutól, így a 6 mm kicsi, és minimum szivcső pulzàlàsnak lennie kellene.


Persze most azzal àltatom magam, hogy az SZTK- ban erre nagyon nem fordítottak időt...


De eléggé elkeseredtem :(

febr. 2. 19:00
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
#7! Ja🤣 Akkor én, mint hozzáértő is leírhatom, hogy baromira nem volt semmiféle pulzálás az ovum után 24 nappal. Konkrétan embrió se, szóval nehezen pulzált volna.
febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
fogantatás után 22–23 nappal a magzat szíve elkezd verni.
febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

#9! Kölyköd max. neked van.

Az elég érdekes lenne, mert a spermiumok bajosan várnak 1 hétnél is többet a petesejtre, szóval inkább előbb 😉

Az elmélet már megvan, már csak gyakorlatot kell szerezned és nagyon képzett leszel. Nagy felismerés lesz, amikor rájössz, hogy az embriók nem mindig olvassák a tankönyveket😁

#8

febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9-es, semmi tünetem sincs kb, 2*1 napig volt kis émelygés, meg érzékeny a mellbimbóm.Az előző terhességemnél ilyenkor már minden kajàtól émelyegtem, most semmi... szerintem ez is arra utal, hogy üres maradt a petezsàk sajnos


Nem számítok sok jóra :(

febr. 2. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!