Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért függ össze a haskeményed...

Miért függ össze a haskeményedés az előtej szivárgással?

Figyelt kérdés
Már elég korán volt néha előtej szivárgásom majd hetekre eltűnt majd pár napja most nagyon jön és közben hasam is keményedik. Első terhessegnel hidegfrontot jelentkezett így együtt mindig a kettő de vajon miért? Légnyomás változás vagy mi? Még messze a szülés ideje amúgy legalábbis remélem.

febr. 2. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fugg ossze, csak nalad most ez egyszerre van :D

Legalabbis nekem rengeteget kemenyedett a hasam, de 0 elotejem volt.

febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettőt az oxitocin váltja ki. Oxitocin termelést meg okozhat bármi. Szex, ha simogatod a hasad, ha ránézel egy babára.
febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs köze hozzá. Nekem viszonylag sokat keményedett a hasam, de egyáltalán nem volt elő tejem. Sőt, maga a tej termelődés is nehezen indult be szülés után.
febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kezdek felni h valami baj van, mert nekem most annyirs jön a tej hogy átázott pólóm és agynemum tőle plusz keményedik hasam is nagyon
febr. 2. 21:21
 5/8 anonim válasza:
Nekem is hamar jött az előtejem és elég sok is, átázik tőle a pólóm és szinte minden nap az ágynemű is. Viszont a hasam nem keményedik, vagy csak nagyon ritkán és rövid ideig. Én semmilyen összefüggést nem találtam a kettő között. A keményedés miatt én hétfőn tuti elmennék orvoshoz. Addig próbálj megnyugodni, erős görcs esetén pedig irány a sürgősségi.
febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsonel is ez volt, orvos semmit se csinált...az időjárás váltja ki, erős frontok mint most ez ami jött idióta meleg pl. Tegnapra totál jó volt már. De ma h ekkora a szél és újabb melegfront van megint rosszabb picit. De két napja brutális volt tényleg. És amúgy ahogy keményedés elmúlt a tej folyás is. Nálam ezek mindig egyszerre járnak szerintem a légnyomás változáshoz van köze. A tejleadas is simaizmok által vezérelt folyamat mint a meh keményedése. Mindkettőnel sima izmok húzódnak össze.
febr. 5. 15:10
 7/8 anonim válasza:
Szia! Ugyanez van nálam is mindig, 30 hetes vagyok. Azóta jobb már?
febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én most már nem merem a véletlenre bízni, nézem a frimtjelentest, amikor hideg vagy kettős jön akkor nekiáll keményedni de nagyon, veszem be magnesolvot soron kívül majd egy db nospa illetve vettem Toko olajat azzal kenem reggel este. Nem frontos napon totál elég az olaj, nyilván napi sokszor megkeményedik de akkor csak pár pillanatra és elmúlik az nem veszes. Így hogy a héti egy durvább frontnál beveszem magnézium mellé a nospat azóta nem volt gond hal isten és persze lefekszem amennyit csak tudok. Így is keményedik de nem gorcsolok be, nem fáj. Ja és rengeteg víz ivas mellé.
febr. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!