Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi haskeményedés utalhat...

Ennyi haskeményedés utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 15 percben 4x keményedett be a hasam enyhén fájt a hasam mindegyiknél.Hétfő óta keményedik a hasam 5-8x naponta de nem ilyen rövid időn belül és ennyiszer. 39 hetes vagyok ma.
jan. 18. 16:08
 1/3 AlexandraL22 ***** válasza:
100%
En is 39.hetben vagyok, ugy nyomakodik lefele a pici hogy állni alig birok. Szerintem az idő, a front is hatással van ránk most. Mondtam a dokim hogy mensiszerű görcsök és a keményedés is normális ezekben a hetekben. Kitartást és könnyű szülést kivànok ✌🏼🩵
jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kívánom neked is ❤️ Hanyadikára vagy kiírva? Nincs nagy hasam, nem nehéz szóval eléggé aktív vagyok hálistennek csak amikor bekeményedik kellemetlen. Hétfőn megyek a kórházba.
jan. 18. 20:38
 3/3 AlexandraL22 ***** válasza:
27.-ére szóval még van 1 hetem pihenni. Én már csak tényleg pihenek mert állandóan keményedek, minimális házimunkát megcsinálom, megfőzök de ennyi. Először 27 hetesen voltam korházban keményedéssel 4 napig, azóta magnerotot szedtem a 36.hétig. Szóval igen, tudom milyen kellemetlen tud lenni. 😰
jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!