Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy pozitív a...

Van olyan hogy pozitív a teszt, mégsem vagy terhes?

Figyelt kérdés

3 hete hogy nem jött meg, 6 db pozitív tesztem van 😁

Orvoshoz 2 hét múlva kaptam időpontot. Viszont semmi de semmit nem érzek a melleimen és egy kis puffadason kívül.

A melleim se mindig fájnak, van, hogy egész nap semmi.

Nagyon várjuk a babát, ezért vagyok rá stresszelve.


febr. 4. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Gyakorlatilag nincs. (A hcg termelő ciszta az annyira ritka hogy gyakorlatilag úgy kell rá tekinteni hogy nincs)


Olyan van hogy nem fejlődik megfelelően az embrió és kémiai terhesség/vetélés lesz a vége.

Az is terhesség csak baba nem születik belőle.

febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És az, hogy nincsenek tünetek, jelenthet gondot?
febr. 4. 15:56
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem jelent semmit.
febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

JelentHET, de egyáltalán nem törvényszerű, itt is egyre többet olvasni, hogy valakinek az ég világon semmi tünete nem volt :)

Nekem pl. az egészségesen fejlődő terhességemnèl egy minimális mellfájdalom volt az összes tünetem kb. a 20. hétig.

Ráadásul problémát inkább az jelez, ha eleinte vannak tünetek, aztán hirtelen elmúlnak (még az első trimeszter közepe táján).

Szóval ha nem is volt tünet, az a jobbik eset szerintem, és inkább élvezd ki, mert sose tudod, mire ébredsz másnap, a hormonok fura dolgokra képesek! :)

febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, annyi van tényleg, hogy majd leszakad a mellem.

Aztán néha egész nap semmi.

Éjjel visszajön.

A férjem teljesen nyugodt, én meg a másik véglet.

febr. 4. 16:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj nem stresszelni, ennyit tudsz tenni, sajnos nrm látunk magunkba. (Ha baj van, akkor is csak napok múltán szűnnek meg a tünetek, tehát akkor sem lehet teljesen megnyugodni, ha valaki végighányja az első trimesztert...) De ha úgy érzed, hogy nem megy az ellazulás, még mindig elmehetsz egy UH-ra egy másik dokihoz korábban is, csak hogy megállapítsa, hogy minden rendben van :)

3 hetes késésnél, ha csak nem extra rövid a ciklusod, már valószínűleg hallanál szívhangot is :)

febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ha nem érzel semmit. Attól még terhes vagy.Örülj hogy nem hánysz éjjel nappal ki mindent mint én a 6.héttől.
febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Törődj bele. Én lassan 12 hetesen ugyanitt tartok, annyi különbséggel, hogy vérezgettem is hematóma miatt. Gondolhatod, mennyire éreztem magamat terhesnek nulla tüntettel + vérzéssel. Pár napja már a minimális mellfájdalom is megszűnt, én meg egyre inkább megőrülök. Majdnem 3 hete volt utoljára uh., és a következőig még több, mint 1 hét. Kizárt, hogy kibírom addig.
febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért hat darab pozitív teszt már nem véletlen.

Szóval ne stresszelj, terhes vagy.

febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Bízom a legjobbakban.

febr. 4. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!