Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap pozitív lett a terhessé...

Tegnap pozitív lett a terhességi tesztem, ma pedig negatív. Lehet, hogy mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

A ciklusaim változó hosszúságúak.

28-32, de volt már 38 is.

igaz az elmúlt évben ilyen hosszú csak 2-szer fordult elő.

Jelenleg a ciklusom 42. napján tartok.

Ovuláció elvileg a 22 és 25. nap között lehetett.

Mindkét tesztet reggeli első vizeletből csináltam.

Az első tegnapi teszt predictor early volt, a mai pedig x-epil. (2 darabos)

Várok még 2 napot és meg csinálom a második tesztet is.


2016. nov. 17. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős volt a csík akkor az pozi volt. A predictor régen hajlamos volt becsapni, de állítólag már nem. Ha be is csap, az halovány nehezen kivehető csík, nem egyértelmű pozi. Valamint ugy tudom az x-epilnél a predictor érzékenyebb teszt, tehát előfordulhat emiatt is, hogy azon látszott ezeken meg nem.
2016. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az X-epil teszt nagyon gyenge minőségű.. Van hogy halvány vagy még negatív mikor a többi teszt már egyértelmű. Nekem a Gabriel teszt, Romed Movo illetve a rossmanos Facelle teszt erős pozitív lett ugyanabból a vizeletmintából amiből az X-epil meg negatív!!!! Nekem is hosszú illetve rendszertelen ciklusom volt. De azóta már 33 hetes kismama vagyok.. néhány nap múlva ismételd meg a tesztet. És lehetőleg más fajta tesztet használj.. De szerintem esélyes a baba :) drukkolok.
2016. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 14. dpon volt az x epil negatív 12. dpon pedig predictor early és facelle is pozitív volt. Én a második x epilt több nap késéssel csináltam meg, akkor már pozitív volt az is. Szóval nem a többi volt rossz. Inkább csinálj még egy predictor early-t, hogy erősebb-e a csík rajta.
2016. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm Nektek! Elszaladtam venni egy másik tesztet, csak a Müller volt nyitva, vettem egy expect tesztet, hát nem hibás? Még a kontrollcsík sem jelent meg rajta. :D :D :D Délelőtt elmegyek a Rossmann-ba holnap, és veszek predectort és facelle-t. :)
2017. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!