Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy közeleg a szülés? (hetekben mérve)

Figyelt kérdés
Itt most nem a klasszikus válaszokra gondolok, hogy nyákdugó elmegy, meg fájások, lemegy a has, hanem hetekkel előtte mit éreztetek? Mondjuk 2 héttel szülés előtt? mi változott lelkileg, és testileg bennetek? Esetleg hányinger? Magasabb testhő? Vérnyomás? Gyomorgörcsök pl.? Pisilés? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2010. okt. 24. 11:58
 1/10 A kérdező kommentje:
ui: 36+6 km! :)
2010. okt. 24. 11:59
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam még az utolsó nap sem változott semmi. Elejétől a végig úgy éltem, mint az előtt, csak nagyobb pocakkal /ami belülről szétrugdosott, szétkapart..

Pedig ráhúztunk pár napot a kiírtra, de jól viselte a lányom ott bent.


Miért, Te érzel valami változást? :)

2010. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mikorra várható, hogy meglesz a babám, de igen, érzek! Fájdogál a hasam, de nem tudom eldönteni, hogy ez milyen fájdalom, wc-re kell e mennem, vagy sem! A derekam tompán fáj, ez nem volt a mai napig, és úgy óránként jön egy menstruációs görcs, ami eltart 3-4 percig is. Közben érzem, hogy a szívem ezerrel ver, ver a víz, felmegy a hőm 37.3 ig is, és a vérnyomásom Dopegyt szedése ellenére sem hajlandó 150/90 alá menni...
2010. okt. 24. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, én nem éreztem semmit, de a 37. héten a számítógépemnél ültem, dolgoztam és egyszer csak elindult a magzatvíz. Másnap hajnalban már ömlött, este 18.00-ra meglett a baba, semmi fájdalom, semmi tünetet. Én nem éreztem semmi jelét, bár valahogy végig az volt a megérzésem, hogy a kis hegyes sarkával egyszer szétrúgja a magzatburkot. Megtörtént, 37. héten megszületett 3800 grammal, 54 centivel, 10/10 apgarral.
2010. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi offolok:

Hű csajszi a vérnyomásod elég aggasztó, én már emiatt is bemennék a kórházba, nehogy valami baj legyen!

Kívánom, hogy minden rendben legyen! Várjuk a híreket!:)

Üdv: 36+3 hetes sorstárs:)

2010. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se éreztem semmit. Sztem is menj be dokihoz, vagy legalább a védőnőt hívd fel.
2010. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem semmit,csak anno kedd éjjel 11-kor görcsökre ébredtem,jártam nagy wc-zni egészen hajnalig,közben írtam a fájásokat.Nem voltak vészesek.Amúgy elötte való napokban is voltak fájásaim,olyan gyengék,és állandóan keményedtem.Szóval szerda reggelre bementem a kórházba ctg-re,mert amúgyis túlhordtam,és egy ujjnyi méhszájjal bent is tartottak.Végül este 9-kor,tágulás hiánya miatt császároztak...

Írd meg,h mi lett veletek.

Minden jót,és könnyű szülést.

2010. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos, most kb. 10 perce elmentem pisilni, és találtam a bugyimban egy kocsonyás állagú rózsaszín darabkát, szúr lent a méhszájam, és állandóan nagy wczni kell járni, de hasmenésem nincs... Ezek a fejlemények!
2010. okt. 24. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a napokban meg lesz a babó.
2010. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jujjj, de izgi!!! De jó Neked, nemsokára babázhatsz! :-)


31+2 h km

2010. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!