Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet a barna folyás...

Mitől lehet a barna folyás terhesen?

Figyelt kérdés
Egyszer már barnáztam kb 2hete aztán kiírt a doki szigorú ágynyugalmat mondott aztán szerencsére elmúlt. 1 hétig semmi most pedig megint lattam a tisztasági betéten de nagyon halvány barnás szín. Ma főztem mostam majd utána kezdett el jelentkezni. Progeszteront szedek ugyhogy nem attol lehet. Mitől van ez ha csinálok valamit elkezdek barnázni? Pedig nem volt megerőltető? Félek baj lesz belőle hogy barnázok. Valakinek volt már ilyen . Terhesség 7hetében lehetek nagyjából .
febr. 8. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hematóma?
febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha ágynyugalmat írtak elő ne ugrálj tartsd be. Amint elkezdesz mozogni lehet baj. Nálam pl a méhszájon volt teljesen a placenta. Se emelés, se hajolás, semmi megeröltető se szex stb. Betartottuk így is volt véreztem.

Mekkora dózisban kapod a progit? Lehet kevés a dózis. De olyanról is hallottam aki progi mellett barnázot.m

febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt nem látott az előző ultrahangon.
febr. 8. 14:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elején 3x1 utána csökkentette napi 2x1 re . De most a barnázás miatt vissza tértem a napi 3x1re
febr. 8. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy pihenj próbálj nyugodt lenni szedd a progit és nézesd meg a dokival. Nehogy baj legyen. 2es voltam
febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen még nincs placenta
febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hematóma volt. Pár napig ürült, aztán kb.1hét semmi, majd újra. Sokáig ez ment. Amikor először rendesen véreztem, előtte pár órával látott orvos és akkor nem vette észre. Nem biztos, hogy olyan egyértelmű, ha pici és nem direkt azt keresi.
febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# Nekem folyamatos vérzésnél sem látták,pedig még a vizsgálóasztalon is folyt,ketten vizsgáltak meg felváltva. Két napra rá látták már a hematómát. Kérdező, doki most mit mondott amikor bementél? Mert gondolom bementél vérzéssel.
febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

#8! Igen, én is ezt mondom. Sőt, utána meg másik, sokkal profibb géppel látott egy "echomentes területet" és arról se tudta megmondani biztosan, mi lehet. Azt mondta, odakerült és alvadt vér, vagy másik hematóma vagy valami ilyesmi.

#7

febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam. Annyit mondott ha rosszabb lesz és elkezdek vérezni menjek be. Egyébkent meg pihenjek feküdjek ne csináljak semmit. Így is teszek most nem láttam barnázást azóta de lekopogom.
febr. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!