Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívcsőpulzálás után minden...

Szívcsőpulzálás után minden esetben van szívhang?Vagy ha időközben elhalt a terhesség,akkor az már a következő ultrahangon kiderül,ugye?Bocsi,ha butaságot kérdezek.

Figyelt kérdés

#szívhang #Szívcsőpulzálás
febr. 8. 15:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, azt hiszik én írtam ki a kérdést, ne törődj velük.
febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A másik kérdésben van egy lányod. Hogy tudod letagadni egy kérdés kedvéért?
febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
De tényleg nem én írtam ki :D
febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nálam még nincs szabályos szivcső pulzàlàs, ha lenne, azért százszor nyugodtabb lennék!!!
febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Másik felhasználó névvel te írtad ki...Gondolom a 13-as válaszoló te magad vagy kérdező, csak elfelejtettél profilt váltani, és így belezavarodtal melyik kérdésed alá melyik profilrol írsz 🤣🤣🤣
febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez kész :D, nem én írtam ki. Nem is az 5. hét elején mentem, hanem az 5.hét végén és nálam csak detektálható volt. Eszembe nem jutna irogatni sehová se, ha látott volna szabályos szívcső pulzálást. A fenti kérdezőnél meg ez volt, már az 5. hét elején!
febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként az már nagyon jó jel, ha az 5. hét elején van szabályos szívcső pulzálás :)
febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én már abba is belezavarodtam, ki kicsoda😆
febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Figyeljetek,én 6+2 napos kismama vagyok,5+6 naposan mentem orvoshoz,mert véreztem.(lombikos vagyok).Akkor volt szívcsőpulzàlás,de mivel vérezgetek így nem tudom mire számítsak jövő héten.Azt a màsik lányt pedig hagyjátok már békén szegényt,nem ő írta ki ezt a kérdést.Két különböző esetről beszélünk.

Aki válaszolt,annak nagyon köszönöm,megpróbàlom nyugodtan kivárni a következő uh-t.

febr. 9. 09:04
 20/22 anonim ***** válasza:

És Neked akkor mekkora volt az embrió?

Vérzés elmúlt?

Szabályos pulzàlàs volt?

febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!