Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és két napja...

23 hetes vagyok és két napja nem érzem a baba mozgását szívhang figylon hallom a szívhangot. Akkor nincsen baj?

Figyelt kérdés
jan. 12. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a baba szívhangját hallod (tehát valami sokkal gyorsabbat, mint a sajátod), akkor biztosan életben van. Ami a mozgást illeti, 23 hetesen szerintem még nem kell minden nap érezni (de javítsatok ki, ha tévedek).


Amikor már rendszeresen kéne érezned, akkor viszont a szívhang megtalálása önmagában nem jelenti, hogy minden rendben, lehet az, hogy bár még él, valami gond van és segítségre lenne szüksége, tehát olyankor jobb bemenni. De nem tudom, hány hetes kortól kéne rendszeres magzatmozgást érezni.

jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha előtte rendszeresen érezted, és ez most drasztikusan megváltozott; akkor mindenképp nézesd meg magatokat!

A magzatmozgás a magzati jóllét jele. Ha ez elmarad, akkor lehet gond.

Akkor sem érzed, ha a hátadra fekszel/ csokit eszel/ kávét iszol, vagy kicsit megbökögeted?

jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad. Inkább egy felesleges kör, mint baj legyen. Minden jót nektek!
jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Este mocorgott ☺️☺️ . Koszonom mindenkinek a valaszokat! Minden jot nektek!!
jan. 13. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!