Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagálnátok ha az 50...

Hogyan reagálnátok ha az 50 éves anyukátokról kiderülne hogy terhes?

Figyelt kérdés

febr. 12. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Amikor a 40 éves anyukámról kiderült, hogy terhes, először megszeppentem, hogy vajon milyen lesz 20 év után valakivel "osztozni rajta". Aztán nem sokkal utána már izgatottan vártam a kistesót. De nem lett belőle semmi, elment. Vagyis nem derült ki, hogy jó vagy rossz lett volna.
febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1%
Soha többé nem állnék vele szóba, megszakítanám vele a kapcsolatot.
febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Nekem anyám 43 évesen lett terhes. Én 23 voltam.

Mikor megtudtam, hiába laktam otthon, megszakítottam mindent vele. Elköltöztem, nem beszéltünk évekig.

Állítólag nem tudta, hogy terhes, amit kötve hiszek, így lecsúszott az abortuszról.

kb 10.terhessége volt.5en voltunk már akkor tesók, ő a 6. gyereke. Megszülte, örökbeadta.

Én most 31 vagyok, szóval azóta eltellt 8 év. 2éve beszélünk újra.

febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
3, sajnálom...anyukád felelőtlen volt, nincs mit ezen szépíteni.
febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem tisztán 3as.

Azért mert terhes lett elköltöztél és megszakítottad vele a kapcsolatot? Ez meredek nem?

febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

5!

Ha a te anyád 5évente eljátszaná, hogy "nemtudtam, hogy terhes vagyok", megtartjuk mostmár mert elfér....

Holott egyértelmű volt mindigis, hogy dolgozni nem akar csak visszamenni, így nekem nem fért bele. 5en vagyunk tesók. Nem szeretném részletezni, milyen törődést, figyelmet, anyagi támogatást kaptunk emiatt.. vagyis milyet nem.


Zárójelbe megjegyzem, nem egy cigány család vagyunk borsodból. Megyeszékhely elit részén laktunk, de kb ennyit tudtunk felmutatni. Nevelőapám kidolgozta a belét, anyám meg inkább otthon volt és csak szült...


3#

febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes emberek vannak..

Mindenesetre nem csak cigányok laknak borsodban.

febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoznék, mert tudom, hogy 40 évesen se jött össze a kistesó korai menopauza miatt. Szóval nagy meglepi lenne. Mindenben támogatnám, hiszen joggal hihette azt, hogy nem tud már teherbe esni. És szükség esetén a kistesó felnevelésében is részt vállalnék, ahogy remélem a két szintén felnőtt testvérem is.


Ha pedig tervezett baba lenne, gratulálnék, a többi a szülők dolga, semmi közöm hozzá. Kb egykorú lenne a kicsi az unokákkal, játszhatnak együtt.

febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Meglepődnék, tekintve, hogy 40 éves volt akikor kivették a méhét + még ezt azt...
febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

6!


Azért olyan szörnyű anya nem lehetett, ha engedte, hogy 23 évesen is otthon élj.


Anyám már rég túl van ezen a koron, én épp ennyi vagyok. A gyerekem 20 éves, időnként mondogatja, örülne egy testvérnek. Nyilván nem lesz.

febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!