Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak! Gyerekvállalás 50....

Férfiak! Gyerekvállalás 50. évesen, vagy a fölött? Ki mit gondol erről? Az egyik 50. éves haverom és 38. éves barátnője, élettársa gondolkodnak ezen.

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 00:03
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
84%

A főnököm 58 évesen lett újra apa az új feleségétől, már vannak felnőtt gyerekei, unokái is.

Hát szerintem finoman szólva is gáz, hogy a legkisebb érettségiére már bottal megy, ha megéri egyáltalán... Persze ezzel ő is tisztában van, azzal nyugtatja magát, hogy anyagilag maximálisan gondoskodik róla. Na de elég ennyi?!

Ja és az anyuka sem fiatal, hiába fiatalos, közel 45 volt, mikor született a pici.

2018. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
29%
Mi a probléma velle?
2018. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy mennyire probléma, nem én vagyok az érintett. Azonban olvastam, hogy Németh Kristóf színész apja 60. éves volt mikor Ő megszületett. Az egyik haverom gondolkodik ezen 50. évesen és kíváncsi vagyok, hogy mik a vélemények.
2018. jún. 30. 01:30
 4/55 anonim ***** válasza:
65%
"legkisebb érettségiére már bottal megy, ha megéri egyáltalán" Hát ezt nem kellene eltúlozni. Fiatalon is lehet valaki rokkant , vagy meghalhat rákban. Akár 30. évesen is. Aztán vannak Magyarországon is súlyemelők 80. év fölött is akik 100-150 kg-al edzenek és masters versenyeken indulnak. Vagy sokan 80. fölött is futnak, túráznak, táncolnak, úsznak. Nem csak versenyzőkről beszélek! Az egészség sok mindentől függ, nem csak a kortól.
2018. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%

Férjem apja ötveneskénr lecserélte a vele egykorú feleségét egy kis harmincéves kolléganőjére. Persze az új asszony rögtön gyereket akart, nem jött össze, lassú és kevés sperma, kezelések, vitaminok, mittudomén... igyekeztem nem figyelni, mikor a “mostohaanyósom” a férje spermájáról beszélt nekem. Szóval a lényeg, a sok hókuszpókusznak meg is lett az eredménye, ikrekkel lett terhes a nő. A csajok most négyévesek, az apósom meg elkezdett visszajárni a volt feleségéhez, onnan ugyanis elköltözött az utolsó (felnőtt) gyerek is, és ott nyugalom van. Konkrétan az exhez menekül vissza az otthoni nyüzsi és gyerekzsivaj elől. És eközben hullik a haja, mert a(z új) feleség már pedzegeti, hogy lassan neki kellene állni a kistesónak, mert ő nem akar visszamenni dolgozni, majd csak a harmadik gyerek oviba indulása után.


Megvan az egész díszes társaságról a véleményem, és ez nem is olyan tipikus eset, de én csak őket ismerem, ahol ötvenes apuka van.

2018. jún. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
66%

A férjem 51 éves volt, amikor a fiúnk született, én 33. Az ő egyik munkatársa is valahogy 50 év körül ismerte meg az igazit, és lett tőle 2 gyereke, a 2. gyereket 58 évesen vállalta be. Még mindig él, egészséges és együtt vannak. A felesége 20 évvel fiatalabb nála.


Amúgy még mindig jobb egy idősebb férfivel családot alakítani, ha szeret és gyereket is szeretne, mint egy fiatallal, aki legalább 40 éves koráig nem akar még komoly kapcsolatot sem, és utána sem biztos, mert mindig van vmi fontosabb. Mert a mai férfiak vagy nagyon fiatalon lesznek apák és a 90%-uk megbánja mert rájön, hogy lett volna ideje, a másik fele meg nem akar megállapodni még 35 évesen sem, ső utána sem. Én sem találtam, és azt láttam, hogy a környezetemben (ismerősök, barátok, munkahely, lakóhely stb.) a fiatal férfiak menekülnek a gyerekvállalástól.

Hát, akkor marad az idősebb korosztály, akik sokszor sokkal jobban vigyáznak magukra és jobban néznek ki, mint a fiatalabbak.

2018. jún. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősi körben kettő ilyen is van, mindkettő elvált és második családot alapított a fiatal nővel. Ez elég tipikus eset. Az egyik nagyon gázos kapcsolat, a volt nej még mindig járkál oda, a másik család boldognak tűnik. Mindkét helyen 2 kicsi gyerek van. Nem ítélem el őket, de én tutira nem vállalnák 50 fölöttivel családot. A férfiak átlagos élettartama most 67 év körül van, és rengeteg 63-67 év közötti rokon/ismerős halt meg mostanában a környezetemben és egyik sem volt beteges, mind kifejezetten jól nézett ki és aktív egészséges életet élt. Tudom fiatalok is halhatnak meg, de jóval ritkább.
2018. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van egy 50 év körüli ismerősöm, akinek van 3 felnőtt gyereke az előző házasságából, és most a 42 éves élettársától, akivel pár éve vannak együtt. A párja már nagyon régóta akart gyereket, most sikerült neki 1,5 éve, meg most nemrég is született neki. Úgyhogy örülök neki, hogy sok idő után végre lehetett gyereke, ráadásul 2 is kis korkülönbséggel. De mindannyian jól vannak, nincs gond a kor miatt. Úgyhogy ha ők úgy érzik, hogy szeretnének, akkor szerintem ez a fontos, és nem a kor miatt kell aggódni. Azzal meg főleg ne foglalkozzanak, hogy ki mit gondol róluk. Az emberek azt gondolnak, amit akarnak. Nagyon szurkolok nekik!! :)
2018. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
29%
Ha fiatalos,energikus,egészséges stb, plusz megvan az anyagi bázis (akár arra az idöre is mikor ö -apuka- már nem él) akkor miért ne. Én jobban aggodnék azon h a nö 38-40 évesen tervez szülni. Az több, föként egészségügyi kockázattal járhat, mint az h apuci "idős". Tudom itt most le fognak hurrogni a 40-es elsö gyerekes anyák...de tudományos orvosi tény h a nöi test nem arra van kitalálva h ennyi idösen szüljön vki. Persze, értem, ennyi idös korára találta meg az igazit stb..mindenkinek jár a gyerek. Szivük joga eldönteni vállalják e vagy sem. Foggalmam sincs h döntenék a helyükben. Én 25 évesen szültem, én nem valoszinü h 40 évesen megint belefognék.
2018. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
96%

Én egy hasonló pár gyermekeként tudok nyilatkozni. Édesapám 54 éves volt mikor megismerkedett az akkor 28 éves édesanyámmal. Apa akkor már elvált, az elöző házasságából öt gyermeke van. Amikor születtem apa 56, anya 30 éves volt. A nagy tesóim 36, 34, 30, 29 és 26 évesek voltak akkor. Apámnak a születésemkor volt már 10 unokája.

Most vagyok 20 éves. Apukám 6 éve, 70 éves korában halt meg. Sokszor nem volt egyszerű hogy a tesóimat a szüleimnek, az apámat a nagyapámnak hitték. Az sem volt jó amikor apa nem tudott úgy játszani velem ahogy szerettem volna.

2018. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!