Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a harmadik trimeszterben...

Aki a harmadik trimeszterben végig rosszul volt és nem tudott szinte semmit enni meg nem hízott ott a babának nem lett baja?

Figyelt kérdés

febr. 13. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A kisfiam köszönte szépen remekül volt. Annak ellenére, hogy a negyedik hónaptól szinte a kilencedik hónapig végig hánytam, hasmenésem volt. Napi többször ezek váltották egymást.


Majdnem 3,5 kilóval jött a világra. Úgyhogy ő nem sínylette meg egyáltalán.

febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez második és az enyem is elsőre annyival született túl is hordtam. De most még annal is rosszabbul vagyok.:( IBS miatt kegyetlenül puffadok eszem egy pár falatot reggel és ennyi elég hogy utána annyira felpuffadjak hogy gyomrom nyomja vissza a levegővel teli bél és a baba. Egyszeruen bármennyire próbálok akarom nem tudok emiatt enni mert nincs hely a gyomromba és ha eszem jön is fel. Beszédek espumizant kömény tea mindent amit csak szabad dipankrin emésztés segítő de hiába mert egy picit jobb és újabb 2 falat ugyanúgy felfúj. Egész éjjel nem tudok aludni annyira fáj feszül. És közben felek h babával lesz gond mert azért nálunk első soványabb volt mindig 2 héttel de nem tudtam megmondani h genetika vagy a nem evés az oka. De mivel most meg annyit sem tudok enni azért eléggé aggódom. Nem sokára megyek UHra akkor kiderül, de a 27. Heten is már egy másfél héttel soványabb volt
febr. 13. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Durva reflux. Kb 28 hetes korom után szenvedtem nagyon az evéssel.


Nekem a súlyom stagnált az utolsó hónapokban, hiába ekkor hízott a baba. Szülés után kevesebb voltam, mint mikor teherbeestem.


A fiam 2 nappal született a kiírt dátum előtt egészségesen, 3,5 kilóval.

febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is 5 kgval kevesebb voltam mint mikor teherbeestem csak utána sem sikerült többé visszaszednem és most az elejen sem sikerült nagyok hiznom mert a két éves mellett állandóan mozgásban vagyok így attól parázok hogy miből fogyok ha magamhoz képest mínuszban vagyok ugye...es már most is látványosan fogytam...de vegülis az első az izmot is lefogyasztotta rolam szóval meg 2 kg akármit csak tálal rajtam.
febr. 13. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam, második gyerekkel. Nem tudtam enni szinte semmit, de a baba jól fejlődött. Ráadásul közben háromszor voltám durván beteg.
febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hamarosan kiderül hogy állnak a méretei UH-on, de most már fogytam egy kg-t...múltkor a 30. héttől végig soványabb volt mint kellett volna, ráírták emiatt leletre hgy IUGR gyanú és két hetente nézték, aztán nem lett gond persze. Megfogadtam hogy másodjára nem aggódom ezen, de hát múltkor legalabb első két trimeszterbe feljött 7,5 kg és abból lement 1 kg az utolsóban...most viszont 4.5 jött csak fel és már lement 1 pedig kevesebb kgról indultam el. Baba méreti fejlődése is aggaszt és az is hogy szoptatok majd ha totál minuszban sulyom és még szoptatás alatt is megnt diétáznom kell meg fogyok.
febr. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!