Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek helyeztek fel Arabin...

Akinek helyeztek fel Arabin pesszáriumot azok hanyadik héten szültek?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok méhnyak 1 cm belső méhszáj nyitott külső zárt


2 napja tették fel azóta folyamatosan fáj az egész hasam, de nem tudom, hogy attól e

Dokim szerint nem kell pihenni lehet bármit csinálni ez valós ?



febr. 15. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősnek volt ilyen, ő azt mondta, hogy borzasztóan fájt a felhelyezés, és utána is végig fájt a hasa. Kiderült, hogy neki valami fertőzés okozta a kinyílást, amit észre sem vett az orvosa, csak valamikor a 33. héten. Végül 35. héten szült, de uh alapján már 36 hetes volt. Egészséges babája született, 3 nap után jött le a koraszülött osztályról a normál gyermekágyra, ott kezdtünk el beszélgetni.
febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
24 hetesen inkább cerclage kellett volna.
febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A doktorom szerint, ahhoz már túl nagy a terhessèg és 24 hét után már nem varrnak.
febr. 15. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2#-es,Én úgy tudom,mint a kérdező,hogy ilyenkor már nem varrnak.
febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát pont 24 hét a határ. 24-28 hét között mérlegelhető, de általában nem javasolt.
febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 18 hetesen rakták fel, 22 hetesen elveszítettük a babánkat. Kívánom neked a legjobbakat!
febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
20.héten rakták fel, 35.hétre születtek a gyerekeink. Nem indult be a szülés, más miatt császároztak. Nekem nem fájt a felrakása sem, és az sem, amíg fent volt. Időnként éreztem (egy korabbi heget nyomhatott ilyenkor a hüvelyemben), olyankor igazított rajta az orvosom és nem okozott panaszt.
febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 7#

Nálad probléma miatt raktàk fel vagy csak megelőzés képpen ?

febr. 15. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!