Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok terhes lenne?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha a lányotok 16-17évesen teherbe esne?
febr. 16. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem örülnék, nagyon nem. Remélném, hogy nem akarja megtartani.
febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
20 éves, így ez már esélytelen, de most se ugranék ki a bőrömből örömömben. Ha van külön önálló lakhatasa, hajrá, ha akarja, amíg itthon el, addig ne
febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem örülnék, de elvetetni nem akarnám vele. Inkább segíteném felnevelni.
febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván kiakadnék. Amúgy nem tarthatná meg, mert nekünk anyagilag nem fér bele még egy gyerek nevelése, márpedig egy 16-17 éves kamaszlány még évekig képtelen lenne eltartani magát és a gyerekét, ha menne ez egyáltalán valaha.


Ez van, ő nem tudná eltartani, mi sem, szóval menne abortuszra.

febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem örülnék. De segíteném. Elkisérném az abortuszra és támogatnám lelkileg. Nem veszekednék. Mindenki hibázhat.
febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Elkísérném vagy Ausztriába, vagy Szlovákiába abortuszra, lelki és anyagi támaszt nyújtanék. A gyerek megtartását nem támogatnám.
febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ti veszekednétek vele? Szerintem terhes a lányom hiszen két pozitiv terhességi tesztet találtam a szobájában a szekrényben mikor a ruháit hajtogattam. Júniúsban lesz 17éves, barátja meg már 2éve van..
febr. 16. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

4-es vagyok.


Nem veszekednék vele, elfogadnám, hogy hibázott attól függetlenül, hogy kiakadnék, de akkor sem tarthatná meg.

febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire mennék a veszekedéssel? Magamat szidhatom legfeljebb, hogy valamit nem értelmesen mondtam el neki, vagy annyira utál, hogy direktbe kijátszott, és el akar menekülni tőlem.
febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem veszekednék. Megbeszélném mit szeretne,átbeszélnénk,elmondanám az érveim és támogatnám mindenbe. 17 évest nem cibálnék a hajánál fogva abortuszra.
febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!