Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hozzá ha a 16...

Mit szólnátok hozzá ha a 16 éves lányotok bejelentené hogy terhes?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Egyrészt nem teszi, mert tudja, hogyan kell védekezni, ismeri a töketlen fiúk kifogásait és hogy mi-hogy megy, mert mint az anyja, elmondtam neki. Ha mégis így lenne a saját szülői felelősségem mellett az ő józan eszét is kétségbe vonnám. Támogatnám az abortuszban.
2016. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Attol fugg. Ha megtett mindent, es kiszakadt gumi+esemeny utani utan is baba lett, ahogy egyik baratnomnel (bar o mar boven elmult 20 is), akkor merges sem lennek.


Ha vedekezes nelkul keszult a gyerek, akkor az az en hibam, mert nem keszitettem fel elegge sem a vedekezesre, sem arra, hogy mekkora felelosseggel jar, es mit is jelent.


Tamogatnam abban, hogy felelossegteljes dontest hozzon, es hogy egy csalad lehessenek harman az apjaval. Elmondanam, hogy ha ugy dont, hogymegtartja, akkor az mivel jar (kulonkoltozes, haztartas vezetes, gyermekgondozas, korabbi munkaba allas, levelezon elvegzett gimi, majd egyetem), es penzugyileg tamogatnam ameddig onallo keresete nem lesz neki vagy a gyermek apjanak, utana pedig az elso 2 ev utan vigyaznek a gyerekre, ha munkaba all.


Az abortuszt nem akarnam, ha engem kerdez, akkor elmondanam a kovetkezmenyeket, de hagynam, hogy o dontson.

2016. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Mélyen csalódnék benne.Én is tudtam kamaszként védekezni,nem dőltem be a "majd kiveszem" dumának,és tőle is ugyanezt elvárom.

Nem támogatom az abortuszt,de valszeg nem ellenezném ha úgy döntene.

Ha megtartaná támogatnám,de felvilágosítanám arról,hogy a tinédzser anyák legtöbbje csak nagy nehezen érettségizik le (már aki) nem tanulnak tovább,a gyerek miatt sokkal nehezebb lesz a munka,az apa valószínüleg el fogja hagyni,és egyedül marad,illetve,hogy én nem leszek babysitter,tehát nem úgy megy,hogy ő megszüli,én meg vigyázok rá,míg ő elmegy bulizni mert hát fiatal.Ha megtartja akkor nőjjön fel,úgy mint aki 30 évesen szül.

2016. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Csak remélném, hogy nem akarja megtartani..
2016. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem tudja hogy ki az apa akkor jobb az abortusz.
2016. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!