Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit sportoltatok terhesség...

Mit sportoltatok terhesség előtt és alatt? Mit változtattatok a rutinon?

Figyelt kérdés
febr. 16. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Semmit nem sportoltam előtte, alatta sem, nem változott a rutinom. Igaz terhes sem voltam soha. 43/f
febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én konditermi súlyzós edzést csináltam már nagyon sok éve (részben a szakmám is). Amióta várandós vagyok bizonyos gyakorlatokat már nem végzek vagy lecseréltem egy könnyített változatra, illetve vissza vettem a súlyokból is kb.70%-ra. + amikor nincs olyan hideg elmegyünk nagy sétákra a környékünkön.
febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én falat másztam előtte. Azóta mindig van valami, ami miatt zero sportra vagyok ítélve. Ahhoz már nyilván nem térhetek vissza, de remélem, lesz idő, amikor valamit lehet, mert kezdek megőrülni. Nagyon hiányzik amúgy ☹️
febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Én kis súllyal (maximum 10 kiló) végeztem edzéseket, plusz kardióztam. A kardió edzést azt kb a terhesség közepén hagytam abba mert a sok ugrálástól féltem hogy nem teszek jót, viszont súllyal kb 30 hetes koromig nyomattam (nyilván itt már 10 kilót nem emeltem meg szándékosan, csak ilyen 5 kg). Azóta nem edzek mert éreztem hogy a hasamnak nem jó, keményedett. Egyébként mindenhová ahová csak lehet gyalog járok hogy ne kényelmesedjek el így hogy nem edzek.

Aztán ha megszületik a baba alig várom hogy újra kezdjem mert hiányzik eléggé. 🙂

(37hkm)

febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
#3-as Te vagy az Réka?
febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem, sajnálom, de nem vagyok Réka.

#3

febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Én futottam terhesség előtt (heti 3-4 alkalommal, 7-15 km között, ahogy időm/kedvem volt), de mivel előtte már volt egy vetélésem, így a pozitív teszt után abbahagytam (pont nagy hidegek és jeges, havas út volt, szóval kb. a fogantatástól amúgy se nagyon tudtam menni, lehet ezért is pont abban a hónapban jött össze 🙂).

Elég hamar kiderült, hogy rossz helyen van a lepény, így minden mozgástól eltiltottak a sétát kivéve. Valamikor későn, jóval a 20. hét után kúszott jó helyre, utána már nem kezdtem bele semmibe, maradtak a nagy séták.

Most 17 hónapos a fiam, pár hete kezdtem el megint futni, a szülés után pár hónappal csak kismamatornára jártam, hogy összekapjuk a szétnyílt hasizmot, mert magától nem húzódott össze.

febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Rúdfitnessre jártam, de azt terhesen tilos. Mondjuk el is voltam tiltva a mozgástól, mert a méhlepény a méhszájon volt. Szülés után gyógytornára jàrtam, meg pilatesre, aztán a lányom képes lett az önálló helyváltoztatásra, és már nem tudtam többet menni, mert az órák nagy részében a gyerekre kellett figyelni, hogy ne ölje meg magát
febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Futottam elotte. Terhesseg alatt nem sportoltam, nem esett jol, csak seta volt. Es meg mindig nem kezdtem ujra semmit, mert a halalomon vagyok szules utan 10 honappal, egy alig alvo gyermekkel…☹️

Hat, nem igy terveztem 🤣

febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
4-es vagyok.. miért lettem lepontozva?! 😀
febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!