Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél jelentkezett terhesség...

Akinél jelentkezett terhesség alatt menstruáció szerű vérzés, leírná milyen volt?

Figyelt kérdés
febr. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Terhesség alatt nincs menstruáció szerű vérzés..

Ha van, akkor ott bajok vannak.

Esetleg barna folyás lehet a terhesség elején, vagy egy pici vér ami a beagyazodasi verzes.

De az sincs mindenkinek.

Ha élénk erős piros menstruációs szerű vérzés lép fel terhesség idején, akkor orvoshoz kell fordulni.

febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Az első négy hónapban volt, pontosan akkor mikor a menstruációnak kellett volna megjönnie, barna váladék, úgy 3 napig, de nem olyan mennyiség mint rendes mestruációkor. Viszont először ez miatt azt hittem nem is vagyok terhes, mert nekem első nap mindig barnás… aztán 5 napig tartott először és végig barna volt, úgyhogy furcsáltam, utána csináltam tesztet és pozitív volt.:)
febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Henatomám volt, az ürült, az volt menstruáció szerű, de nem menstruáció, hiszen terhesen az nincs.
febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindharom terhessegem elejen volt verzesem megszokott idoben par honapig. Kevesebb rovidebb ideig de volt. Nem nem barnazas hanem ver. Pont emiatt maradt el mindharom esetben a 12heti UH. Mivel semmilyen tunetem nem volt igy nem esett le h terhes vagyok.

Jelentem 3 makk egeszseges gyerekem van!

febr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!